Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

za 29 
Opening Hockeyseizoen MHC
do 17 
DELS activiteiten
vr 30 
Bockbieravond MHC Dieren
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Robine Köhnen - MC1
2. Minke Taal - MA2 Zaal
3. Elona Oliekan - MA1
4. Maureen Bokdam - D1
5. Joël Kuipers - H1SC
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige scherm
28-6
Trainingschema van 29 juni tot 3 augustus

Beste leden,

Door de situatie met het corona virus hebben de trainingen lang stil gelegen. Gelukkig kunnen we deze in de zomer inhalen.

Omdat we op dit moment de trainingen in de periode van de zomerstop niet door kunnen plannen in Lisa, delen we deze informatie via dit bericht met jullie.

Dus in tegenstelling tot wat er in je LISA-app staat zijn dit de trainingen voor de komende maand. De trainingen vinden plaats in de nieuwe teamsamenstellingen voor het seizoen 2020-2021. Die teamindelingen hebben jullie allemaal ontvangen.

Als er vragen zijn over het onderstaande schema, neem dan contact op met Paul Brok, [email protected].

Vriendelijke groet,

Paul Brok
Hockeyzaken MHC Dieren


Dag Tijd Team Veld Trainer
maandag 29 juni 2020 18:30 – 20:00 JD1 1 Joel
maandag 29 juni 2020 18:30 – 20:00 JC2 1 Sandra
maandag 29 juni 2020 20:00 – 21:30 JC1 1 Yvette
maandag 29 juni 2020 20:00 – 21:30 JA1 1 Jeroen
maandag 29 juni 2020 20:00 – 21:30 JDS1 2 Joel
dinsdag 30 juni 2020 18:30 – 20:00 MA1 1 Joel
dinsdag 30 juni 2020 18:30 – 20:00 MA2 1 Sandra
dinsdag 30 juni 2020 20:15 – 21:45 Dames 1 1 Max/Thijs
dinsdag 30 juni 2020 20:15 – 21:45 Veterinnen A 2 Jeroen
woensdag 1 juli 2020 18:30 – 20:00 MB1 1 Joel
woensdag 1 juli 2020 18:30 – 20:00 MB2 1 Laurie/Anne
woensdag 1 juli 2020 18:30 – 20:00 MC1 2 Ilse/Mirte
woensdag 1 juli 2020 20:15 – 21:45 Trimmers 2 Giel
donderdag 2 juli 2020 20:00 – 21:30 Veteranen A 1 Max
donderdag 2 juli 2020 20:00 – 21:30 Dames 2 2 Jeroen
vrijdag 3 juli 2020 16:00 – 17:00 JE1, JF1, Mix F1, Benjamins 1 Joel
vrijdag 3 juli 2020 16:00 – 18:00 Sjors Sportief 2
vrijdag 3 juli 2020 16:00 – 17:00 MF1/MF2 1 Querijn
vrijdag 3 juli 2020 17:00 – 18:00 ME8-1 1 Joel
vrijdag 3 juli 2020 17:00 – 18:00 ME1 1 Laurie
vrijdag 3 juli 2020 18:30 – 20:00 MD1 1 Joel
vrijdag 3 juli 2020 18:30 – 20:00 MD2 1 Querijn
vrijdag 3 juli 2020 20:15 – 21:45 Heren 1 1 John
vrijdag 3 juli 2020 20:30 – 22:00 Papahockey 2 Udo


Dag Tijd Team Veld Trainer
maandag 6 juli 2020 18:30 – 20:00 JD1 1 Sandra
maandag 6 juli 2020 18:30 – 20:00 JC2 1 Querijn
maandag 6 juli 2020 20:00 – 21:30 JC1 1 Yvette
maandag 6 juli 2020 20:00 – 21:30 JA1 1 Jeroen
maandag 6 juli 2020 20:00 – 21:30 JDS1 2 Sandra
dinsdag 7 juli 2020 18:30 – 20:00 MA1 1 Joel
dinsdag 7 juli 2020 18:30 – 20:00 MA2 1 Sandra
dinsdag 7 juli 2020 20:15 – 21:45 Dames 1 1 Max/Thijs
dinsdag 7 juli 2020 20:15 – 21:45 Veterinnen A 2 Jeroen
woensdag 8 juli 2020 18:30 – 20:00 MB1 1 Joel
woensdag 8 juli 2020 18:30 – 20:00 MB2 1 Laurie/Anne
woensdag 8 juli 2020 18:30 – 20:00 MC1 2 Ilse/Mirte
woensdag 8 juli 2020 20:15 – 21:45 Trimmers 2 Giel
woensdag 8 juli 2020 20:15 – 21:45 Dames 2 1 Jeroen
donderdag 9 juli 2020 20:00 – 21:30 Veteranen A 1 Max
vrijdag 10 juli 2020 16:00 – 17:00 JE1, JF1, Mix F1, Benjamins 1 Joel
vrijdag 10 juli 2020 16:00 – 18:00 Sjors Sportief 1
vrijdag 10 juli 2020 16:00 – 17:00 MF1/MF2 1 Querijn
vrijdag 10 juli 2020 17:00 – 18:00 ME8-1 1 Joel
vrijdag 10 juli 2020 17:00 – 18:00 ME1 1 Laurie
vrijdag 10 juli 2020 18:30 – 20:00 MD1 1 Joel
vrijdag 10 juli 2020 18:30 – 20:00 MD2 1 Querijn
vrijdag 10 juli 2020 20:15 – 21:45 Heren 1 1 John
vrijdag 10 juli 2020 20:30 – 22:00 Papahockey 2 Udo



Dag Tijd Team Veld Trainer
maandag 13 juli 2020 18:30 – 20:00 JD1 1 Joel
maandag 13 juli 2020 18:30 – 20:00 JC2 1 Querijn
maandag 13 juli 2020 20:00 – 21:30 JC1 1 Yvette
maandag 13 juli 2020 20:00 – 21:30 JA1 1 Jeroen
maandag 13 juli 2020 20:00 – 21:30 JDS1 2 Joel
dinsdag 14 juli 2020 18:30 – 20:00 MA1 1 Joel
dinsdag 14 juli 2020 18:30 – 20:00 MA2 1 Sandra
dinsdag 14 juli 2020 20:15 – 21:45 Dames 1 1 Max/Thijs
dinsdag 14 juli 2020 20:15 – 21:45 Veterinnen A 2 Jeroen
woensdag 15 juli 2020 18:30 – 20:00 MB1 1 Joel
woensdag 15 juli 2020 18:30 – 20:00 MB2 1 Joel
woensdag 15 juli 2020 18:30 – 20:00 MC1 2 Ilse/Mirte
woensdag 15 juli 2020 20:15 – 21:45 Trimmers 2 Giel
woensdag 15 juli 2020 20:15 – 21:45 Dames 2 1 Jeroen
donderdag 16 juli 2020 20:00 – 21:30 Veteranen A 1 Max
vrijdag 17 juli 2020 16:00 – 17:00 JE1, JF1, Mix F1, Benjamins 1 Joel
vrijdag 17 juli 2020 16:00 – 18:00 Sjors Sportief 2
vrijdag 17 juli 2020 16:00 – 17:00 MF1/MF2 1
vrijdag 17 juli 2020 17:00 – 18:00 ME8-1 1 Joel
vrijdag 17 juli 2020 17:00 – 18:00 ME1 1 Mirte
vrijdag 17 juli 2020 18:30 – 20:00 MD1 1 Joel
vrijdag 17 juli 2020 18:30 – 20:00 MD2 1 Mirte
vrijdag 17 juli 2020 20:15 – 21:45 Heren 1 1 John
vrijdag 17 juli 2020 20:30 – 22:00 Papahockey 2 Udo


Dag Tijd Team Veld Trainer
maandag 20 juli 2020 18:30 – 20:00 JD1 1 Joel
maandag 20 juli 2020 18:30 – 20:00 JC2 1 Joel
maandag 20 juli 2020 20:00 – 21:30 JC1 1 Yvette
maandag 20 juli 2020 20:00 – 21:30 JA1 1 Jeroen
maandag 20 juli 2020 20:00 – 21:30 JDS1 2 Joel
dinsdag 21 juli 2020 18:30 – 20:00 MA1 1 Joel
dinsdag 21 juli 2020 18:30 – 20:00 MA2 1 Joel
dinsdag 21 juli 2020 20:15 – 21:45 Dames 1 1 Max/Thijs
dinsdag 21 juli 2020 20:15 – 21:45 Veterinnen A 2 Jeroen
woensdag 22 juli 2020 18:30 – 20:00 MB1 1 Joel
woensdag 22 juli 2020 18:30 – 20:00 MB2 1 Joel
woensdag 22 juli 2020 18:30 – 20:00 MC1 2 Ilse/Mirte
woensdag 22 juli 2020 20:15 – 21:45 Trimmers 2 Giel
woensdag 22 juli 2020 20:15 – 21:45 Dames 2 1 Jeroen
donderdag 23 juli 2020 20:00 – 21:30 Veteranen A 1 Max
vrijdag 24 juli 2020 16:00 – 17:00 JE1, JF1, Mix F1, Benjamins 1 Joel
vrijdag 24 juli 2020 16:00 – 17:00 MF1/MF2 1 Mirte
vrijdag 24 juli 2020 16:00 – 18:00 Sjors Sportief 2
vrijdag 24 juli 2020 17:00 – 18:00 ME8-1 1 Joel
vrijdag 24 juli 2020 17:00 – 18:00 ME1 1 Mirte
vrijdag 24 juli 2020 18:30 – 20:00 MD1 1 Joel
vrijdag 24 juli 2020 18:30 – 20:00 MD2 1 Mirte
vrijdag 24 juli 2020 20:15 – 21:45 Heren 1 1 Joel
vrijdag 24 juli 2020 20:30 – 22:00 Papahockey 2 Udo


Dag Tijd Team Veld Trainer
maandag 27 juli 2020 18:30 – 20:00 JD1 1 Joel
maandag 27 juli 2020 18:30 – 20:00 JC2 1 Laurie
maandag 27 juli 2020 20:00 – 21:30 JC1 1 Yvette
maandag 27 juli 2020 20:00 – 21:30 JA1 1 Jeroen
maandag 27 juli 2020 20:00 – 21:30 JDS1 2 Joel
dinsdag 28 juli 2020 18:30 – 20:00 MA1 1 Joel
dinsdag 28 juli 2020 18:30 – 20:00 MA2 1 Joel
dinsdag 28 juli 2020 20:15 – 21:45 Dames 1 1 Max/Thijs
dinsdag 28 juli 2020 20:15 – 21:45 Veterinnen A 2 Jeroen
woensdag 29 juli 2020 18:30 – 20:00 MB1 1 Joel
woensdag 29 juli 2020 18:30 – 20:00 MB2 1 Laurie
woensdag 29 juli 2020 18:30 – 20:00 MC1 2 Ilse/Mirte
woensdag 29 juli 2020 20:15 – 21:45 Trimmers 2 Giel
woensdag 29 juli 2020 20:15 – 21:45 Dames 2 1 Jeroen
donderdag 30 juli 2020 20:00 – 21:30 Veteranen A 1 Max
vrijdag 31 juli 2020 16:00 – 17:00 JE1, JF1, Mix F1, Benjamins 1 Joel
vrijdag 31 juli 2020 16:00 – 18:00 Sjors Sportief 2
vrijdag 31 juli 2020 16:00 – 17:00 MF1/MF2 1 Mirte
vrijdag 31 juli 2020 17:00 – 18:00 ME8-1 1 Joel
vrijdag 31 juli 2020 17:00 – 18:00 ME1 1 Laurie
vrijdag 31 juli 2020 18:30 – 20:00 MD1 1 Joel
vrijdag 31 juli 2020 18:30 – 20:00 MD2 1 Laurie
vrijdag 31 juli 2020 20:15 – 21:45 Heren 1 1 Joel
vrijdag 31 juli 2020 20:30 – 22:00 Papahockey 2 Udo

 
 

Reageren op het nieuws?
reactie
lidnummer
wachtwoord
 
  :) = :( = 8) = O-) = ;) =
:*) = -:-) = :O = :9 = L) =
^O^ =