Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

za 22 
OEFENWEDSTRIJD ME-6
za 22 
OEFENWEDSTRIJD MC1 _ MB1
za 22 
OEFENWEDSTRIJD MF1
za 29 
OEFENWEDSTRIJD MF1
za 05 
OEFENWEDSTRIJD ME-6
za 05 
OEFENWEDSTRIJD MF1
za 12 
OEFENWEDSTRIJD MF1
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Carlijn Borgman - D 1 Silvercup
2. Armel Karsten - JC1
3. Maurits Pijnenburg - JC1
4. Minke Taal - MA1
5. Joël Kuipers - H 1 Silvercup
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
30 jan 3224 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JD4

12:15 13:05 thuis Valkenhuizen Arnhem
  Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 3
 
30 jan 3236 M.H.C. Oosterbeek JD3

09:45 10:35 uit Valkenhuizen Arnhem
  Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 3
 
13 feb 3316 HCM Arnhem JD2

11:25 12:15 uit Valkenhuizen Arnhem
  Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 1
 
13 feb 3318 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JD4

13:05 13:55 uit Valkenhuizen Arnhem
  Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 1
 
20 feb 3452 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JD3

12:55 13:25 thuis Theothorne
  Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
 
20 feb 3219 Westerduiven JD1

08:45 09:15 thuis Theothorne
  Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
 
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westerduiven JD1 4 9 3 0 1 23 4 0
2 Dieren JD1 3 7 2 1 0 9 4 0
3 Oosterbeek JD3 3 6 2 0 1 9 7 0
4 Upward JD3 2 3 1 0 1 4 5 0
5 HCM JD2 2 1 0 1 1 3 8 0
6 Zevenaar JD1 1 0 0 0 1 0 3 0
7 Upward JD4 3 0 0 0 3 2 19 0

  Upward JD3HCM JD2Westerduiven JD1Zevenaar JD1Dieren JD1Upward JD4Oosterbeek JD3
Upward JD3  
HCM JD2   1-6
Westerduiven JD1 5-1   0-2 12-0
Zevenaar JD1  
Dieren JD1 2-2   5-2
Upward JD4 0-3  
Oosterbeek JD3 3-0 4-2  

Uitslagen
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
.. Westerduiven JD1 Upward JD4 12-0 Definitief
.. Oosterbeek JD3 Upward JD4 4-2 Definitief
.. HCM JD2 Westerduiven JD1 1-6 Definitief
.. Dieren JD1 HCM JD2 2-2 Definitief
ZATERDAG 18 DECEMBER 2021
.. Westerduiven JD1 Dieren JD1 0-2 Definitief
.. Westerduiven JD1 Upward JD3 5-1 Definitief
.. Dieren JD1 Oosterbeek JD3 5-2 Definitief
.. Oosterbeek JD3 Zevenaar JD1 3-0 Definitief
.. Upward JD4 Upward JD3 0-3 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 30 JANUARI 2022
..  Dieren JD1 Upward JD4 13:05 Valkenhuizen Arnhem
..  HCM JD2 Upward JD3 13:55 Valkenhuizen Arnhem
..  HCM JD2 Zevenaar JD1 9:45 Valkenhuizen Arnhem
..  Oosterbeek JD3 Dieren JD1 10:35 Valkenhuizen Arnhem
..  Upward JD3 Oosterbeek JD3 12:15 Valkenhuizen Arnhem
..  Zevenaar JD1 Upward JD4 11:25 Valkenhuizen Arnhem
ZONDAG 13 FEBRUARI 2022
..  HCM JD2 Dieren JD1 12:15 Valkenhuizen Arnhem
..  Upward JD3 HCM JD2 10:35 Valkenhuizen Arnhem
..  Upward JD3 Westerduiven JD1 13:05 Valkenhuizen Arnhem
..  Upward JD4 Oosterbeek JD3 9:45 Valkenhuizen Arnhem
..  Upward JD4 Dieren JD1 13:55 Valkenhuizen Arnhem
..  Westerduiven JD1 Oosterbeek JD3 11:25 Valkenhuizen Arnhem
ZONDAG 20 FEBRUARI 2022
..  Dieren JD1 Westerduiven JD1 9:15 Theothorne
..  Dieren JD1 Upward JD3 13:25 Theothorne
..  HCM JD2 Upward JD4 12:35 Theothorne
..  Upward JD4 Westerduiven JD1 10:55 Theothorne
..  Zevenaar JD1 Upward JD3 11:45 Theothorne
..  Zevenaar JD1 HCM JD2 10:05 Theothorne