Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

za 22 
OEFENWEDSTRIJD ME-6
za 22 
OEFENWEDSTRIJD MC1 _ MB1
za 22 
OEFENWEDSTRIJD MF1
za 29 
OEFENWEDSTRIJD MF1
za 05 
OEFENWEDSTRIJD ME-6
za 05 
OEFENWEDSTRIJD MF1
za 12 
OEFENWEDSTRIJD MF1
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Carlijn Borgman - D 1 Silvercup
2. Armel Karsten - JC1
3. Maurits Pijnenburg - JC1
4. Minke Taal - MA1
5. Joël Kuipers - H 1 Silvercup
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 feb 5687 Hockey Vereniging Zevenaar JC1

10:15 10:45 thuis Theothorne
  Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
 
5 feb 5482 HCM Arnhem JC12-C

11:55 12:25 uit Theothorne
  Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
 
12 feb 5906 HC Ares JC2

09:05 10:20 thuis WRZV Sporthallen
  WRZV Sporthallen
Grote Voort 4
8041AM ZWOLLE
hal: veld 1
 
12 feb 5443 HC Zwolle JC3

08:15 09:30 uit WRZV Sporthallen
  WRZV Sporthallen
Grote Voort 4
8041AM ZWOLLE
hal: veld 1
 
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle JC3 2 4 1 1 0 8 5 0
2 HCM JC12-C 2 3 1 0 1 8 8 0
3 Ares JC2 2 3 1 0 1 7 7 0
4 Upward JC2 2 3 1 0 1 7 8 0
5 Dieren JC1 2 3 1 0 1 6 7 0
6 Zevenaar JC1 2 1 0 1 1 6 7 0

  Upward JC2Ares JC2Dieren JC1Zevenaar JC1Zwolle JC3HCM JC12-C
Upward JC2  
Ares JC2   3-2 4-5
Dieren JC1 5-3   1-4
Zevenaar JC1   4-4
Zwolle JC3  
HCM JC12-C 3-4  

Uitslagen
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
.. HCM JC12-C Upward JC2 3-4 Definitief
.. Dieren JC1 Zwolle JC3 1-4 Definitief
.. Ares JC2 Zevenaar JC1 3-2 Definitief
.. Dieren JC1 Upward JC2 5-3 Definitief
.. Ares JC2 HCM JC12-C 4-5 Definitief
.. Zevenaar JC1 Zwolle JC3 4-4 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 30 JANUARI 2022
..  Upward JC2 Ares JC2 16:25 Valkenhuizen Arnhem
..  Upward JC2 Zevenaar JC1 14:45 Valkenhuizen Arnhem
..  Zevenaar JC1 Ares JC2 15:35 Valkenhuizen Arnhem
ZATERDAG 5 FEBRUARI 2022
..  Ares JC2 Upward JC2 16:25 Valkenhuizen Arnhem
..  Dieren JC1 Zevenaar JC1 10:45 Theothorne
..  HCM JC12-C Dieren JC1 12:25 Theothorne
..  HCM JC12-C Zevenaar JC1 11:35 Theothorne
..  Upward JC2 Zwolle JC3 14:45 Valkenhuizen Arnhem
..  Zwolle JC3 Ares JC2 15:35 Valkenhuizen Arnhem
ZATERDAG 12 FEBRUARI 2022
..  Ares JC2 Zwolle JC3 11:10 WRZV Sporthallen
..  Dieren JC1 Ares JC2 10:20 WRZV Sporthallen
..  Zwolle JC3 Dieren JC1 9:30 WRZV Sporthallen