Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

za 22 
OEFENWEDSTRIJD ME-6
za 22 
OEFENWEDSTRIJD MC1 _ MB1
za 22 
OEFENWEDSTRIJD MF1
za 29 
OEFENWEDSTRIJD MF1
za 05 
OEFENWEDSTRIJD ME-6
za 05 
OEFENWEDSTRIJD MF1
za 12 
OEFENWEDSTRIJD MF1
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Carlijn Borgman - D 1 Silvercup
2. Armel Karsten - JC1
3. Maurits Pijnenburg - JC1
4. Minke Taal - MA1
5. Joël Kuipers - H 1 Silvercup
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
6 feb 10900 Hockey Club Druten DJ1

14:10 15:20 thuis Tinnegieter
  Tinnegieter
Leigraaf 2
6641DH BEUNINGEN GLD
hal: veld 1
 
6 feb 10926 Hockey Club Druten DJ2

15:00 16:10 uit Tinnegieter
  Tinnegieter
Leigraaf 2
6641DH BEUNINGEN GLD
hal: veld 1
 
12 feb 10901 MHCBeuningen DJ1

11:55 12:50 thuis Metzo
  Metzo
Maria Montessoristraat 5
7008CA DOETINCHEM
hal: veld 1
 
12 feb 10920 Union DJ4

12:45 13:40 uit Metzo
  Metzo
Maria Montessoristraat 5
7008CA DOETINCHEM
hal: veld 1
 
19 feb 10905 Doetinchemse Hockey Club DJ1

14:20 15:20 uit De Heister
  De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
 
19 feb 10915 HCOB - Hockeyclub Overbetuwe DJ2

13:30 14:30 uit De Heister
  De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
 
2 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Druten DJ2 2 6 2 0 0 12 3 0
2 Dieren DJ1 2 4 1 1 0 5 4 0
3 Beuningen DJ1 2 3 1 0 1 8 8 0
4 Doetinchem DJ1 2 3 1 0 1 8 8 0
5 Union DJ4 2 1 0 1 1 5 9 0
6 Druten DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Overbetuwe DJ2 2 0 0 0 2 3 9 0

  Druten DJ1Beuningen DJ1Dieren DJ1Doetinchem DJ1Overbetuwe DJ2Union DJ4Druten DJ2
Druten DJ1  
Beuningen DJ1   2-7
Dieren DJ1   3-2 2-2
Doetinchem DJ1   7-3 1-5
Overbetuwe DJ2 1-6  
Union DJ4  
Druten DJ2  

Uitslagen
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
.. Overbetuwe DJ2 Beuningen DJ1 1-6 Definitief
.. Doetinchem DJ1 Union DJ4 7-3 Definitief
.. Beuningen DJ1 Druten DJ2 2-7 Definitief
.. Dieren DJ1 Union DJ4 2-2 Definitief
.. Dieren DJ1 Overbetuwe DJ2 3-2 Definitief
.. Doetinchem DJ1 Druten DJ2 1-5 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
..  Beuningen DJ1 Union DJ4 18:40 Tinnegieter
..  Beuningen DJ1 Druten DJ1 14:30 Tinnegieter
..  Dieren DJ1 Druten DJ1 15:20 Tinnegieter
..  Druten DJ2 Dieren DJ1 16:10 Tinnegieter
..  Overbetuwe DJ2 Druten DJ2 17:00 Tinnegieter
..  Union DJ4 Overbetuwe DJ2 17:50 Tinnegieter
ZATERDAG 12 FEBRUARI 2022
..  Dieren DJ1 Beuningen DJ1 12:50 Metzo
..  Doetinchem DJ1 Beuningen DJ1 12:00 Metzo
..  Doetinchem DJ1 Overbetuwe DJ2 16:10 Metzo
..  Druten DJ1 Overbetuwe DJ2 15:20 Metzo
..  Union DJ4 Druten DJ1 14:30 Metzo
..  Union DJ4 Dieren DJ1 13:40 Metzo
ZATERDAG 19 FEBRUARI 2022
..  Doetinchem DJ1 Dieren DJ1 15:20 Heister, De
..  Druten DJ1 Doetinchem DJ1 16:10 Heister, De
..  Druten DJ2 Union DJ4 17:50 Heister, De
..  Druten DJ2 Druten DJ1 17:00 Heister, De
..  Overbetuwe DJ2 Dieren DJ1 14:30 Heister, De
..  Overbetuwe DJ2 Union DJ4 18:40 Heister, De