Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

vr 10 
D1_H1_DJS1_DJS2 FEEST MHC
za 18 
SLOTDAG KNHB JONGSTE JEUG
vr 24 
Teamborrel Marron
vr 08 
JEUGDHOCKEYKAMP MHC DIERE
wo 20 
EINDFEEST GROEP 8 De Akke
za 24 
BITJE HAPPEN IN HET CLUBH
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Carlijn Borgman - D 1 Silvercup
2. Joël Kuipers - H 1 Silvercup
3. Kiri Onrust - MC1
4. Armel Karsten - JC1
5. Maurits Pijnenburg - JC1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 mei 7194 MHC De Mezen D1

11:25 12:45 uit route
12 jun 7381 M.H.C. Barneveld D1

12:15 12:45 thuis
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Twente D1 21 60 20 0 1 102 7 0
2 Westerduiven D1 20 43 14 1 5 59 39 0
3 Mezen D1 20 42 13 3 4 48 20 0
4 Zutphen D1 20 32 10 2 8 41 29 0
5 Flevoland D1 20 27 7 6 7 29 29 0
6 Barneveld D1 20 26 7 5 8 43 41 0
7 Graspiepers D1 21 24 7 3 11 32 53 0
8 Goor D1 20 21 6 3 11 37 61 0
9 Haackey D1 20 21 5 6 9 36 63 0
10 Steenwijk D1 20 20 6 2 12 29 46 0
11 Eelde D1 20 18 5 3 12 36 61 0
12 Dieren D1 20 11 3 2 15 14 57 0

  Eelde D1Barneveld D1Graspiepers D1Mezen D1Goor D1Haackey D1Steenwijk D1Twente D1Dieren D1Zutphen D1Westerduiven D1Flevoland D1
Eelde D1   2-4 2-4 3-3 2-3 3-2 0-5 4-2 3-1 1-3 2-2
Barneveld D1 5-2   2-0 2-3 8-2 3-3 4-1 1-1 1-1 2-1 0-2
Graspiepers D1 1-0   2-3 1-0 3-2 3-3 0-5 3-1 1-1 2-1 0-1
Mezen D1 2-0 1-1 7-0   4-1 3-0 4-1 0-2 1-2 4-0 3-1
Goor D1 4-3 1-4 5-3   0-3 4-2 3-2 2-3 1-5 3-3 2-2
Haackey D1 2-3 2-1 3-0 2-2 2-2   0-7 3-1 4-1 4-7 2-2
Steenwijk D1 3-1 3-1 1-1 0-3 2-3 1-0   1-6 3-0 0-2 0-2
Twente D1 8-0 4-1 6-0 2-0 5-0 14-0 5-0   3-0 4-0 3-0 2-1
Dieren D1 1-2 2-1 0-2 1-0 1-1 0-3 0-7   0-3 1-5 0-2
Zutphen D1 2-0 6-1 0-3 0-1 3-0 6-0 0-1 0-3 3-0   2-3
Westerduiven D1 4-2 4-1 5-2 1-0 3-1 4-1 3-2 1-7 6-0   3-0
Flevoland D1 1-1 1-1 3-2 0-2 2-2 1-0 0-2 3-0 2-3 1-2  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Mezen D1 Flevoland D1 3-1 Definitief
.. Eelde D1 Westerduiven D1 1-3 Definitief
.. Goor D1 Barneveld D1 1-4 Definitief
.. Twente D1 Haackey D1 14-0 Definitief
.. Steenwijk D1 Zutphen D1 0-2 Definitief
.. Dieren D1 Graspiepers D1 2-1 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Graspiepers D1 Goor D1 1-0 Definitief
.. Barneveld D1 Mezen D1 2-3 Definitief
.. Flevoland D1 Steenwijk D1 1-0 Definitief
.. Westerduiven D1 Twente D1 1-7 Definitief
.. Zutphen D1 Eelde D1 2-0 Definitief
.. Haackey D1 Dieren D1 3-1 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Barneveld D1 Flevoland D1 0-2 Definitief
.. Dieren D1 Westerduiven D1 1-5 Definitief
.. Twente D1 Zutphen D1 4-0 Definitief
.. Eelde D1 Steenwijk D1 3-2 Definitief
.. Goor D1 Haackey D1 0-3 Definitief
.. Mezen D1 Graspiepers D1 7-0 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Steenwijk D1 Twente D1 1-6 Definitief
.. Graspiepers D1 Barneveld D1 1-0 Definitief
.. Haackey D1 Mezen D1 2-2 Definitief
.. Zutphen D1 Dieren D1 3-0 Definitief
.. Westerduiven D1 Goor D1 3-1 Definitief
.. Flevoland D1 Eelde D1 1-1 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Dieren D1 Steenwijk D1 0-3 Definitief
.. Goor D1 Zutphen D1 1-5 Definitief
.. Twente D1 Eelde D1 8-0 Definitief
.. Mezen D1 Westerduiven D1 4-0 Definitief
.. Barneveld D1 Haackey D1 3-3 Definitief
.. Graspiepers D1 Flevoland D1 0-1 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. Haackey D1 Graspiepers D1 3-0 Definitief
.. Eelde D1 Dieren D1 4-2 Definitief
.. Flevoland D1 Twente D1 0-2 Definitief
.. Steenwijk D1 Goor D1 2-3 Definitief
.. Zutphen D1 Mezen D1 0-1 Definitief
.. Westerduiven D1 Barneveld D1 4-1 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Goor D1 Eelde D1 4-3 Definitief
.. Mezen D1 Steenwijk D1 4-1 Definitief
.. Graspiepers D1 Westerduiven D1 2-1 Definitief
.. Dieren D1 Twente D1 0-7 Definitief
.. Barneveld D1 Zutphen D1 1-1 Definitief
.. Haackey D1 Flevoland D1 2-2 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Twente D1 Goor D1 5-0 Definitief
.. Zutphen D1 Graspiepers D1 0-3 Definitief
.. Flevoland D1 Dieren D1 3-0 Definitief
.. Westerduiven D1 Haackey D1 4-1 Definitief
.. Steenwijk D1 Barneveld D1 3-1 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. Haackey D1 Zutphen D1 4-1 Definitief
.. Barneveld D1 Eelde D1 5-2 Definitief
.. Mezen D1 Twente D1 0-2 Definitief
.. Goor D1 Dieren D1 2-3 Definitief
.. Graspiepers D1 Steenwijk D1 3-3 Definitief
.. Westerduiven D1 Flevoland D1 3-0 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. Goor D1 Flevoland D1 2-2 Definitief
.. Steenwijk D1 Haackey D1 1-0 Definitief
.. Twente D1 Barneveld D1 4-1 Definitief
.. Eelde D1 Graspiepers D1 2-4 Definitief
.. Dieren D1 Mezen D1 0-2 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. Westerduiven D1 Steenwijk D1 3-2 Definitief
.. Flevoland D1 Zutphen D1 2-3 Definitief
.. Mezen D1 Goor D1 4-1 Definitief
.. Barneveld D1 Dieren D1 1-1 Definitief
.. Graspiepers D1 Twente D1 0-5 Definitief
.. Haackey D1 Eelde D1 2-3 Definitief
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
.. Zutphen D1 Westerduiven D1 2-3 Definitief
ZONDAG 6 MAART 2022
.. Eelde D1 Mezen D1 3-3 Definitief
ZONDAG 13 MAART 2022
.. Flevoland D1 Mezen D1 0-2 Definitief
.. Haackey D1 Twente D1 0-7 Definitief
.. Graspiepers D1 Dieren D1 3-1 Definitief
.. Barneveld D1 Goor D1 8-2 Definitief
.. Zutphen D1 Steenwijk D1 0-1 Definitief
.. Westerduiven D1 Eelde D1 4-2 Definitief
ZONDAG 20 MAART 2022
.. Twente D1 Westerduiven D1 3-0 Definitief
.. Steenwijk D1 Flevoland D1 0-2 Definitief
.. Mezen D1 Barneveld D1 1-1 Definitief
.. Eelde D1 Zutphen D1 3-1 Definitief
.. Goor D1 Graspiepers D1 5-3 Definitief
.. Dieren D1 Haackey D1 1-1 Definitief
ZONDAG 27 MAART 2022
.. Zutphen D1 Twente D1 0-3 Definitief
.. Westerduiven D1 Dieren D1 6-0 Definitief
.. Haackey D1 Goor D1 2-2 Definitief
.. Flevoland D1 Barneveld D1 1-1 Definitief
.. Steenwijk D1 Eelde D1 3-1 Definitief
.. Graspiepers D1 Mezen D1 2-3 Definitief
ZONDAG 3 APRIL 2022
.. Eelde D1 Flevoland D1 2-2 Definitief
.. Goor D1 Westerduiven D1 3-3 Definitief
.. Barneveld D1 Graspiepers D1 2-0 Definitief
.. Mezen D1 Haackey D1 3-0 Definitief
.. Dieren D1 Zutphen D1 0-3 Definitief
.. Twente D1 Steenwijk D1 5-0 Definitief
ZONDAG 10 APRIL 2022
.. Zutphen D1 Goor D1 3-0 Definitief
.. Haackey D1 Barneveld D1 2-1 Definitief
.. Westerduiven D1 Mezen D1 1-0 Definitief
.. Flevoland D1 Graspiepers D1 3-2 Definitief
.. Steenwijk D1 Dieren D1 3-0 Definitief
.. Eelde D1 Twente D1 0-5 Definitief
ZONDAG 24 APRIL 2022
.. Dieren D1 Eelde D1 1-2 Definitief
.. Barneveld D1 Westerduiven D1 2-1 Definitief
.. Graspiepers D1 Haackey D1 3-2 Definitief
.. Mezen D1 Zutphen D1 1-2 Definitief
.. Goor D1 Steenwijk D1 4-2 Definitief
.. Twente D1 Flevoland D1 2-1 Definitief
ZONDAG 1 MEI 2022
.. Twente D1 Graspiepers D1 6-0 Definitief
ZONDAG 8 MEI 2022
.. Twente D1 Dieren D1 3-0 Definitief
.. Zutphen D1 Barneveld D1 6-1 Definitief
.. Eelde D1 Goor D1 2-3 Definitief
.. Flevoland D1 Haackey D1 2-2 Definitief
.. Westerduiven D1 Graspiepers D1 5-2 Definitief
.. Steenwijk D1 Mezen D1 0-3 Definitief
ZONDAG 15 MEI 2022
.. Haackey D1 Westerduiven D1 4-7 Definitief
.. Dieren D1 Flevoland D1 0-2 Definitief
.. Graspiepers D1 Zutphen D1 1-1 Definitief
.. Mezen D1 Eelde D1 2-0 Definitief
.. Goor D1 Twente D1 3-2 Definitief
.. Barneveld D1 Steenwijk D1 4-1 Definitief
ZONDAG 22 MEI 2022
.. Twente D1 Mezen D1 2-0 Definitief
.. Flevoland D1 Westerduiven D1 1-2 Definitief
.. Eelde D1 Barneveld D1 2-4 Definitief
.. Zutphen D1 Haackey D1 6-0 Definitief
.. Steenwijk D1 Graspiepers D1 1-1 Definitief
.. Dieren D1 Goor D1 1-0 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 29 MEI 2022
..  Barneveld D1 Twente D1 12:45 Weth. Rebellaan
..  Flevoland D1 Goor D1 12:45 Sportpark 'De West'
..  Graspiepers D1 Eelde D1 12:45 Sportlaan
..  Haackey D1 Steenwijk D1 12:45 Groot-Scholtenhagen
..  Mezen D1 Dieren D1 12:45 Sportpark Parkweg
..  Westerduiven D1 Zutphen D1 12:45 Westsingel
ZONDAG 12 JUNI 2022
..  Dieren D1 Barneveld D1 12:45 Nieuw sportcomplex MHC Dieren
..  Eelde D1 Haackey D1 12:45 Sportp. 'De Marsch'
..  Goor D1 Mezen D1 12:45 Sportp. Rubensstraat
..  Steenwijk D1 Westerduiven D1 12:45 sportp. Nieuwe Gagels
..  Zutphen D1 Flevoland D1 12:45 Zuidveen