Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

vr 10 
D1_H1_DJS1_DJS2 FEEST MHC
za 18 
SLOTDAG KNHB JONGSTE JEUG
vr 24 
Teamborrel Marron
vr 08 
JEUGDHOCKEYKAMP MHC DIERE
wo 20 
EINDFEEST GROEP 8 De Akke
za 24 
BITJE HAPPEN IN HET CLUBH
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Carlijn Borgman - D 1 Silvercup
2. Joël Kuipers - H 1 Silvercup
3. Kiri Onrust - MC1
4. Armel Karsten - JC1
5. Maurits Pijnenburg - JC1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 mei 7178 M.H.C. Oosterbeek D30B

10:10 11:00 uit route
12 jun 7189 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D30C

10:30 11:00 thuis
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward D30A 21 59 19 2 0 93 5 0
2 Union D30B 21 53 17 2 2 75 13 0
3 Overbetuwe D30A 20 43 14 1 5 55 38 0
4 Dieren D30A 20 40 13 1 6 60 32 0
5 Arnhem D30A 20 26 8 2 10 29 46 0
6 Wageningen D30B 20 25 7 4 9 31 28 0
7 Upward D30C 20 24 6 6 8 25 32 0
8 HCM D30A 20 20 6 2 12 23 45 0
9 Upward D30B 20 20 5 5 10 27 43 0
10 Kromhouters D30B 20 17 4 5 11 11 41 0
11 Nijmegen D30B 20 14 4 2 14 17 45 0
12 Oosterbeek D30B 20 5 1 2 17 14 92 0

  Arnhem D30AHCM D30AUpward D30AUpward D30BWageningen D30BKromhouters D30BOosterbeek D30BDieren D30AUpward D30COverbetuwe D30AUnion D30BNijmegen D30B
Arnhem D30A   1-0 0-7 2-0 0-0 2-0 1-4 0-2 0-1 0-7
HCM D30A   0-0 4-1 1-0 1-2 3-0 0-8 0-4 1-2 0-2 0-1
Upward D30A 7-1 5-0   7-1 2-0 11-0 0-0 3-0 6-1 4-0 3-0
Upward D30B 2-1 0-1   1-5 0-0 5-0 2-1 2-2 2-2 1-2 1-4
Wageningen D30B 2-1 1-2 1-5 2-2   1-1 4-1 3-1 0-0 1-2 0-2
Kromhouters D30B 0-2 0-0 0-4 0-2   2-1 0-2 1-0 1-2 0-6 1-0
Oosterbeek D30B 1-4 1-6 0-8 1-4 0-3 0-0   1-2 3-6 0-9 0-0
Dieren D30A 3-1 4-3 0-5 3-0 2-0 6-1 6-1   9-5 1-2 3-2
Upward D30C 3-3 3-1 0-3 3-0 0-3 1-1 2-0 1-5   1-1 1-1
Overbetuwe D30A 1-3 2-0 1-3 2-1 5-1 5-1 4-0 4-0   6-0
Union D30B 5-0 8-0 0-5 0-0 2-0 4-0 11-0 1-0 2-0 4-0   3-0
Nijmegen D30B 1-2 0-1 0-4 1-2 3-2 1-3 0-2 1-0 1-2 1-4  

Uitslagen
ZONDAG 5 SEPTEMBER 2021
.. HCM D30A Kromhouters D30B 1-2 Definitief
.. Upward D30A Nijmegen D30B 3-0 Definitief
.. Dieren D30A Union D30B 1-2 Definitief
.. Overbetuwe D30A Wageningen D30B (2-1)TEMP_RESULT Nog niet bevestigd.
.. Upward D30B Oosterbeek D30B 5-0 Definitief
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Nijmegen D30B Overbetuwe D30A 1-2 Definitief
.. Kromhouters D30B Upward D30A 0-4 Definitief
.. Union D30B Arnhem D30A 5-0 Definitief
.. Wageningen D30B Dieren D30A 3-1 Definitief
.. Oosterbeek D30B HCM D30A 1-6 Definitief
.. Upward D30C Upward D30B 3-0 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Upward D30B Union D30B 1-2 Definitief
.. Oosterbeek D30B Kromhouters D30B 0-0 Definitief
.. Dieren D30A Nijmegen D30B 3-2 Definitief
.. Arnhem D30A Wageningen D30B 0-0 Definitief
.. Overbetuwe D30A Upward D30A 1-3 Definitief
.. HCM D30A Upward D30C 0-4 Definitief
WOENSDAG 22 SEPTEMBER 2021
.. Arnhem D30A Upward D30C 0-2 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Upward D30A Dieren D30A 0-0 Definitief
.. Wageningen D30B Upward D30B 2-2 Definitief
.. Kromhouters D30B Overbetuwe D30A 1-2 Definitief
.. Upward D30C Oosterbeek D30B 2-0 Definitief
.. Union D30B HCM D30A 8-0 Definitief
.. Nijmegen D30B Arnhem D30A 1-2 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Upward D30B Nijmegen D30B 1-4 Definitief
.. Upward D30C Kromhouters D30B 1-1 Definitief
.. Oosterbeek D30B Union D30B 0-9 Definitief
.. HCM D30A Wageningen D30B 1-0 Definitief
.. Arnhem D30A Upward D30A 0-7 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Kromhouters D30B Dieren D30A 0-2 Definitief
.. Wageningen D30B Oosterbeek D30B 4-1 Definitief
.. Upward D30A Upward D30B 7-1 Definitief
.. Nijmegen D30B HCM D30A 0-1 Definitief
.. Union D30B Upward D30C 2-0 Definitief
.. Overbetuwe D30A Arnhem D30A 1-3 Definitief
WOENSDAG 20 OKTOBER 2021
.. Dieren D30A Overbetuwe D30A 9-5 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Upward D30B Overbetuwe D30A 2-2 Definitief
.. Upward D30C Wageningen D30B 0-3 Definitief
.. Arnhem D30A Dieren D30A 1-4 Definitief
.. HCM D30A Upward D30A 0-0 Definitief
.. Oosterbeek D30B Nijmegen D30B 0-0 Definitief
.. Union D30B Kromhouters D30B 4-0 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Upward D30A Oosterbeek D30B 11-0 Definitief
.. Kromhouters D30B Arnhem D30A 0-2 Definitief
.. Overbetuwe D30A HCM D30A 2-0 Definitief
.. Wageningen D30B Union D30B 0-2 Definitief
.. Dieren D30A Upward D30B 3-0 Definitief
.. Nijmegen D30B Upward D30C 1-0 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. Upward D30B Arnhem D30A 2-1 Definitief
.. Wageningen D30B Kromhouters D30B 1-1 Definitief
.. Oosterbeek D30B Overbetuwe D30A 3-6 Definitief
.. Upward D30C Upward D30A 0-3 Definitief
.. Union D30B Nijmegen D30B 3-0 Definitief
.. HCM D30A Dieren D30A 0-8 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. Nijmegen D30B Wageningen D30B 3-2 Definitief
.. Upward D30A Union D30B 4-0 Definitief
.. Overbetuwe D30A Upward D30C 4-0 Definitief
.. Dieren D30A Oosterbeek D30B 6-1 Definitief
.. Upward D30B Kromhouters D30B 0-0 Definitief
.. Arnhem D30A HCM D30A 1-0 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. Union D30B Overbetuwe D30A 4-0 Definitief
.. Oosterbeek D30B Arnhem D30A 1-4 Definitief
.. Wageningen D30B Upward D30A 1-5 Definitief
.. Kromhouters D30B Nijmegen D30B 1-0 Definitief
.. Upward D30C Dieren D30A 1-5 Definitief
.. HCM D30A Upward D30B 4-1 Definitief
ZONDAG 13 MAART 2022
.. Oosterbeek D30B Upward D30B 1-4 Definitief
.. Wageningen D30B Overbetuwe D30A 1-2 Definitief
.. Kromhouters D30B HCM D30A 0-0 Definitief
.. Nijmegen D30B Upward D30A 0-4 Definitief
.. Upward D30C Arnhem D30A 3-3 Definitief
.. Union D30B Dieren D30A 1-0 Definitief
ZONDAG 20 MAART 2022
.. HCM D30A Oosterbeek D30B 3-0 Definitief
.. Overbetuwe D30A Nijmegen D30B 6-0 Definitief
.. Upward D30B Upward D30C 2-2 Definitief
.. Upward D30A Kromhouters D30B 2-0 Definitief
.. Dieren D30A Wageningen D30B 2-0 Definitief
WOENSDAG 23 MAART 2022
.. Arnhem D30A Union D30B 0-7 Definitief
ZONDAG 27 MAART 2022
.. Kromhouters D30B Oosterbeek D30B 2-1 Definitief
.. Nijmegen D30B Dieren D30A 0-2 Definitief
.. Union D30B Upward D30B 0-0 Definitief
.. Wageningen D30B Arnhem D30A 2-1 Definitief
.. Upward D30A Overbetuwe D30A 6-1 Definitief
.. Upward D30C HCM D30A 3-1 Definitief
ZONDAG 3 APRIL 2022
.. Dieren D30A Upward D30A 0-5 Definitief
.. Upward D30B Wageningen D30B 1-5 Definitief
.. Arnhem D30A Nijmegen D30B (5-0)TEMP_RESULT Nog niet bevestigd.
.. HCM D30A Union D30B 0-2 Definitief
.. Oosterbeek D30B Upward D30C 1-2 Definitief
ZONDAG 10 APRIL 2022
.. Wageningen D30B HCM D30A 1-2 Definitief
.. Kromhouters D30B Upward D30C 1-0 Definitief
.. Overbetuwe D30A Dieren D30A 4-0 Definitief
.. Nijmegen D30B Upward D30B 1-2 Definitief
.. Union D30B Oosterbeek D30B 11-0 Definitief
.. Upward D30A Arnhem D30A 7-1 Definitief
ZONDAG 24 APRIL 2022
.. Arnhem D30A Overbetuwe D30A 0-1 Definitief
.. Dieren D30A Kromhouters D30B 6-1 Definitief
.. Upward D30B Upward D30A 0-1 Definitief
.. HCM D30A Nijmegen D30B 0-1 Definitief
.. Upward D30C Union D30B 1-1 Definitief
.. Oosterbeek D30B Wageningen D30B 0-3 Definitief
ZONDAG 8 MEI 2022
.. Dieren D30A Arnhem D30A 3-1 Definitief
.. Wageningen D30B Upward D30C 0-0 Definitief
.. Upward D30A HCM D30A 5-0 Definitief
.. Overbetuwe D30A Upward D30B 2-1 Definitief
.. Nijmegen D30B Oosterbeek D30B 1-3 Definitief
.. Kromhouters D30B Union D30B 0-6 Definitief
ZONDAG 15 MEI 2022
.. Arnhem D30A Kromhouters D30B 2-0 Definitief
.. HCM D30A Overbetuwe D30A 1-2 Definitief
.. Upward D30B Dieren D30A 2-1 Definitief
.. Oosterbeek D30B Upward D30A 0-8 Definitief
.. Upward D30C Nijmegen D30B 1-1 Definitief
.. Union D30B Wageningen D30B 2-0 Definitief
WOENSDAG 18 MEI 2022
.. Overbetuwe D30A Kromhouters D30B 5-1 Definitief
ZONDAG 22 MEI 2022
.. Arnhem D30A Upward D30B 2-0 Definitief
.. Upward D30A Upward D30C 3-0 Definitief
.. Kromhouters D30B Wageningen D30B 0-2 Definitief
.. Overbetuwe D30A Oosterbeek D30B 5-1 Definitief
.. Dieren D30A HCM D30A 4-3 Definitief
.. Nijmegen D30B Union D30B 1-4 Definitief
WOENSDAG 25 MEI 2022
.. Union D30B Upward D30A 0-5 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 29 MEI 2022
..  HCM D30A Arnhem D30A 13:15 Sportp. Drielsedijk
..  Kromhouters D30B Upward D30B 10:30 Sportp. Rauwenhof
..  Oosterbeek D30B Dieren D30A 11:00 Sportpark 'De Bilderberg'
..  Upward D30C Overbetuwe D30A 10:00 Sportpark 'De Bakenberg'
..  Wageningen D30B Nijmegen D30B 12:30 Sportpark 'De Bongerd'
ZONDAG 12 JUNI 2022
..  Arnhem D30A Oosterbeek D30B 13:00 Sportp. Beekhuizen
..  Dieren D30A Upward D30C 11:00 Nieuw sportcomplex MHC Dieren
..  Nijmegen D30B Kromhouters D30B 15:15 Sportp. d'Almarasweg
..  Overbetuwe D30A Union D30B 10:00 Sportpark de Pas
..  Upward D30A Wageningen D30B 13:20 Sportpark 'De Bakenberg'
..  Upward D30B HCM D30A 11:30 Sportpark 'De Bakenberg'