Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

zo 01 
MHC Dieren uit de Winters
zo 01 
Oefenwedstrijd Dames 1 (A
ma 02 
Bestuursvergadering MHC D
di 03 
OEFENWEDSTRIJD MA 1 - Dam
wo 04 
EXAMEN CLUBSCHEIDSRECHTER
vr 06 
Netwerkborrel voor leden
vr 13 
SJORS SORTIEF
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Robine K√∂hnen - MC1
2. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
3. Minke Taal - MA2 Zaal
4. Elona Oliekan - MA1
5. Maureen Bokdam - D1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Lochem MD2 12 33 11 0 1 69 10 0
2 Arnhem MD4 12 31 10 1 1 54 18 0
3 Westerduiven MD2 12 24 8 0 4 44 23 0
4 Zutphen MD3 12 15 5 0 7 25 50 0
5 Doetinchem MD2 12 12 4 0 8 23 37 0
6 Twello MD2 11 6 2 0 9 18 44 0
7 Dieren MD1 11 1 0 1 10 7 58 0

  Dieren MD1Doetinchem MD2Westerduiven MD2Arnhem MD4Zutphen MD3Twello MD2Lochem MD2
Dieren MD1   0-3 0-7 2-2 1-3 0-11
Doetinchem MD2 8-2   2-3 0-5 2-5 2-1 0-5
Westerduiven MD2 10-1 3-2   1-3 4-0 5-2 0-3
Arnhem MD4 3-0 6-0 6-2   8-0 4-2 0-6
Zutphen MD3 4-1 2-1 0-6 1-7   1-3 3-9
Twello MD2 3-0 1-2 2-3 1-6 1-6   2-8
Lochem MD2 4-0 4-1 2-0 3-4 7-0 7-0  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Westerduiven MD2 Zutphen MD3 4-0 Definitief
.. Doetinchem MD2 Lochem MD2 0-5 Definitief
.. Arnhem MD4 Dieren MD1 3-0 Definitief
.. Doetinchem MD2 Arnhem MD4 0-5 Definitief
.. Westerduiven MD2 Lochem MD2 0-3 Definitief
.. Dieren MD1 Zutphen MD3 1-3 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Dieren MD1 Lochem MD2 0-11 Definitief
.. Westerduiven MD2 Twello MD2 5-2 Definitief
.. Zutphen MD3 Westerduiven MD2 0-6 Definitief
.. Twello MD2 Doetinchem MD2 1-2 Definitief
.. Zutphen MD3 Lochem MD2 3-9 Definitief
.. Dieren MD1 Doetinchem MD2 0-3 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Arnhem MD4 Twello MD2 4-2 Definitief
.. Twello MD2 Zutphen MD3 1-6 Definitief
.. Dieren MD1 Arnhem MD4 2-2 Definitief
.. Lochem MD2 Dieren MD1 4-0 Definitief
.. Lochem MD2 Doetinchem MD2 4-1 Definitief
.. Zutphen MD3 Doetinchem MD2 2-1 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Lochem MD2 Zutphen MD3 7-0 Definitief
.. Dieren MD1 Westerduiven MD2 0-7 Definitief
.. Zutphen MD3 Twello MD2 1-3 Definitief
.. Lochem MD2 Arnhem MD4 3-4 Definitief
.. Arnhem MD4 Westerduiven MD2 6-2 Definitief
ZONDAG 19 JANUARI 2020
.. Twello MD2 Lochem MD2 2-8 Definitief
.. Zutphen MD3 Arnhem MD4 1-7 Definitief
.. Westerduiven MD2 Doetinchem MD2 3-2 Definitief
.. Twello MD2 Arnhem MD4 1-6 Definitief
.. Lochem MD2 Westerduiven MD2 2-0 Definitief
.. Doetinchem MD2 Zutphen MD3 2-5 Definitief
ZONDAG 26 JANUARI 2020
.. Lochem MD2 Twello MD2 7-0 Definitief
.. Doetinchem MD2 Dieren MD1 8-2 Definitief
.. Twello MD2 Westerduiven MD2 2-3 Definitief
.. Arnhem MD4 Doetinchem MD2 6-0 Definitief
.. Westerduiven MD2 Dieren MD1 10-1 Definitief
.. Arnhem MD4 Lochem MD2 0-6 Definitief
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
.. Arnhem MD4 Zutphen MD3 8-0 Definitief
.. Zutphen MD3 Dieren MD1 4-1 Definitief
.. Twello MD2 Dieren MD1 3-0 Definitief
.. Doetinchem MD2 Westerduiven MD2 2-3 Definitief
.. Doetinchem MD2 Twello MD2 2-1 Definitief
.. Westerduiven MD2 Arnhem MD4 1-3 Definitief