Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

za 03 
Teambijeenkomst JC1 en JC
vr 09 
Teambijeenkomst MB2
za 04 
Opening Hockeyseizoen MHC
za 04 
Bitje happen
za 18 
PUBQUIZ in het clubhuis
za 02 
Bitje happen
za 09 
MHC Dieren BOCKBIERAVOND
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Armel Karsten - JC
2. Maurits Pijnenburg - JC
3. Stijn Bosveld - JC
4. Maureen Bokdam - D 2
5. Armel Karsten - JC1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 19 juni 2021
Tijd T/U Team Tegen team
13:30 Thuis Meisjes C1 GoorseMHC MC2MIX

terug naar vorige pagina

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Twente D1 6 18 6 0 0 56 7 0
2 Mezen D1 6 18 6 0 0 24 8 0
3 Graspiepers D1 6 12 4 0 2 9 6 0
4 Barneveld D1 6 12 4 0 2 14 18 0
5 Zutphen D1 6 9 3 0 3 11 9 0
6 Flevoland D1 6 7 2 1 3 13 10 0
7 Westerduiven D1 6 7 2 1 3 19 21 0
8 Haackey D1 5 4 1 1 3 5 26 0
9 Dieren D1 4 3 0 3 1 8 14 0
10 Goor D1 5 2 0 2 3 6 10 0
11 Steenwijk D1 6 2 0 2 4 4 21 0
12 Eelde D1 6 2 0 2 4 10 29 0

  Eelde D1Barneveld D1Graspiepers D1Mezen D1Goor D1Haackey D1Steenwijk D1Twente D1Dieren D1Zutphen D1Westerduiven D1Flevoland D1
Eelde D1   0-12 3-3 2-4
Barneveld D1 3-1   2-1 3-2
Graspiepers D1 4-1   1-0 2-1
Mezen D1 4-2   6-0 3-1
Goor D1   1-1 0-1 3-3
Haackey D1 3-3 2-0  
Steenwijk D1 0-4 1-4   0-7
Twente D1 10-0 13-0   8-2
Dieren D1 1-1   2-2
Zutphen D1 1-3 4-0 1-3  
Westerduiven D1 3-4 4-1 4-10  
Flevoland D1 0-1 2-0 1-4  

Uitslagen
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
.. Graspiepers D1 Eelde D1 4-1 Definitief
.. Twente D1 Dieren D1 8-2 Definitief
.. Goor D1 Zutphen D1 0-1 Definitief
.. Flevoland D1 Westerduiven D1 1-4 Definitief
.. Mezen D1 Haackey D1 6-0 Definitief
.. Steenwijk D1 Barneveld D1 0-4 Definitief
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
.. Dieren D1 Flevoland D1 2-2 Definitief
.. Zutphen D1 Mezen D1 1-3 Definitief
.. Westerduiven D1 Steenwijk D1 4-1 Definitief
.. Eelde D1 Twente D1 0-12 Definitief
.. Haackey D1 Graspiepers D1 2-0 Definitief
.. Barneveld D1 Goor D1 3-2 Definitief
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
.. Twente D1 Haackey D1 13-0 Definitief
.. Eelde D1 Dieren D1 3-3 Definitief
.. Goor D1 Westerduiven D1 3-3 Definitief
.. Mezen D1 Barneveld D1 4-2 Definitief
.. Steenwijk D1 Flevoland D1 0-7 Definitief
.. Graspiepers D1 Zutphen D1 1-0 Definitief
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
.. Haackey D1 Eelde D1 3-3 Definitief
.. Dieren D1 Steenwijk D1 1-1 Definitief
.. Flevoland D1 Goor D1 2-0 Definitief
.. Zutphen D1 Twente D1 1-3 Definitief
.. Westerduiven D1 Mezen D1 3-4 Definitief
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
.. Eelde D1 Zutphen D1 2-4 Definitief
.. Mezen D1 Flevoland D1 3-1 Definitief
.. Goor D1 Steenwijk D1 1-1 Definitief
.. Twente D1 Barneveld D1 10-0 Definitief
.. Graspiepers D1 Westerduiven D1 2-1 Definitief
VRIJDAG 9 OKTOBER 2020
.. Barneveld D1 Graspiepers D1 2-1 Definitief
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
.. Steenwijk D1 Mezen D1 1-4 Definitief
.. Flevoland D1 Graspiepers D1 0-1 Definitief
.. Barneveld D1 Eelde D1 3-1 Definitief
.. Westerduiven D1 Twente D1 4-10 Definitief
.. Zutphen D1 Haackey D1 4-0 Definitief