Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

zo 01 
MHC Dieren uit de Winters
zo 01 
Oefenwedstrijd Dames 1 (A
ma 02 
Bestuursvergadering MHC D
di 03 
OEFENWEDSTRIJD MA 1 - Dam
wo 04 
EXAMEN CLUBSCHEIDSRECHTER
vr 06 
Netwerkborrel voor leden
vr 13 
SJORS SORTIEF
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Robine K√∂hnen - MC1
2. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
3. Minke Taal - MA2 Zaal
4. Elona Oliekan - MA1
5. Maureen Bokdam - D1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 mrt 18396 HC Ares MB6

15:05 16:35 uit route
14 mrt 18231 MHC Epe MB1

12:30 13:30 thuis
21 mrt 18347 Apeldoorn MB5

14:45 16:15 uit route
28 mrt 18383 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MB6

uit route
4 apr 18232 DHV MB4

12:30 13:30 thuis
18 apr 18233 HC Ares MB6

12:30 13:30 thuis
9 mei 18208 MHC Epe MB1

uit route
16 mei 18234 Apeldoorn MB5

12:30 13:30 thuis
6 jun 18235 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MB6

12:30 13:30 thuis
13 jun 18230 DHV MB4

uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deventer MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dieren MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Epe MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Upward MB6 0 0 0 0 0 0 0 0

  Epe MB1Deventer MB4Dieren MB1Apeldoorn MB5Upward MB6Ares MB6
Epe MB1  
Deventer MB4  
Dieren MB1  
Apeldoorn MB5  
Upward MB6  
Ares MB6  


Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 7 MAART 2020
..  Ares MB6 Dieren MB1 16:35 Sportp. 'Nagelpoel'
..  Epe MB1 Deventer MB4 13:10 Sportp. 'de Wachtelenberg'
..  Upward MB6 Apeldoorn MB5 14:00 Sportpark 'De Bakenberg'
ZATERDAG 14 MAART 2020
..  Apeldoorn MB5 Ares MB6 16:15 Sportpark Orderbos
..  Deventer MB4 Upward MB6 13:50 Sportpark 'De Achterhoek'
..  Dieren MB1 Epe MB1 13:30 Nieuw sportcomplex MHC Dieren
ZATERDAG 21 MAART 2020
..  Apeldoorn MB5 Dieren MB1 16:15 Sportpark Orderbos
..  Ares MB6 Deventer MB4 17:50 Sportp. 'Nagelpoel'
..  Upward MB6 Epe MB1 16:00 Sportpark 'De Bakenberg'
ZATERDAG 28 MAART 2020
..  Deventer MB4 Apeldoorn MB5 15:50 Sportpark 'De Achterhoek'
..  Epe MB1 Ares MB6 Sportp. 'de Wachtelenberg'
..  Upward MB6 Dieren MB1 Sportpark 'De Bakenberg'
ZATERDAG 4 APRIL 2020
..  Apeldoorn MB5 Epe MB1 16:15 Sportpark Orderbos
..  Ares MB6 Upward MB6 16:00 Sportp. 'Nagelpoel'
..  Dieren MB1 Deventer MB4 13:30 Nieuw sportcomplex MHC Dieren
ZATERDAG 18 APRIL 2020
..  Apeldoorn MB5 Upward MB6 15:50 Sportpark Orderbos
..  Deventer MB4 Epe MB1 Sportpark 'De Achterhoek'
..  Dieren MB1 Ares MB6 13:30 Nieuw sportcomplex MHC Dieren
ZATERDAG 9 MEI 2020
..  Ares MB6 Apeldoorn MB5 15:00 Sportp. 'Nagelpoel'
..  Epe MB1 Dieren MB1 Sportp. 'de Wachtelenberg'
..  Upward MB6 Deventer MB4 Sportpark 'De Bakenberg'
ZATERDAG 16 MEI 2020
..  Deventer MB4 Ares MB6 Sportpark 'De Achterhoek'
..  Dieren MB1 Apeldoorn MB5 13:30 Nieuw sportcomplex MHC Dieren
..  Epe MB1 Upward MB6 Sportp. 'de Wachtelenberg'
ZATERDAG 6 JUNI 2020
..  Apeldoorn MB5 Deventer MB4 Sportpark Orderbos
..  Ares MB6 Epe MB1 13:40 Sportp. 'Nagelpoel'
..  Dieren MB1 Upward MB6 13:30 Nieuw sportcomplex MHC Dieren
ZATERDAG 13 JUNI 2020
..  Deventer MB4 Dieren MB1 Sportpark 'De Achterhoek'
..  Epe MB1 Apeldoorn MB5 Sportp. 'de Wachtelenberg'
..  Upward MB6 Ares MB6 Sportpark 'De Bakenberg'