Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

zo 01 
MHC Dieren uit de Winters
zo 01 
Oefenwedstrijd Dames 1 (A
ma 02 
Bestuursvergadering MHC D
di 03 
OEFENWEDSTRIJD MA 1 - Dam
wo 04 
EXAMEN CLUBSCHEIDSRECHTER
vr 06 
Netwerkborrel voor leden
vr 13 
SJORS SORTIEF
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Robine K√∂hnen - MC1
2. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
3. Minke Taal - MA2 Zaal
4. Elona Oliekan - MA1
5. Maureen Bokdam - D1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 mrt 16842 Apeldoorn JB2

13:00 13:30 thuis
14 mrt 16847 HHC Haackey JB1

15:00 16:25 uit route
21 mrt 16843 Hattemse M.H.C. JB2

11:15 11:45 thuis
28 mrt 16844 HCOB - Hockeyclub Overbetuwe JB1

13:00 13:30 thuis
4 apr 16834 WMHC JB2

uit route
18 apr 16780 Apeldoorn JB2

13:00 14:00 uit route
9 mei 16845 HHC Haackey JB1

13:00 13:30 thuis
16 mei 16800 Hattemse M.H.C. JB2

13:30 14:45 uit route
6 jun 16856 HCOB - Hockeyclub Overbetuwe JB1

uit route
13 jun 16846 WMHC JB2

14:45 15:15 thuis
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dieren JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haackey JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hattem JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbetuwe JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen JB2 0 0 0 0 0 0 0 0

  Apeldoorn JB2Hattem JB2Wageningen JB2Dieren JB1Haackey JB1Overbetuwe JB1
Apeldoorn JB2  
Hattem JB2  
Wageningen JB2  
Dieren JB1  
Haackey JB1  
Overbetuwe JB1  


Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 7 MAART 2020
..  Dieren JB1 Apeldoorn JB2 13:30 Nieuw sportcomplex MHC Dieren
..  Hattem JB2 Haackey JB1 12:10 Hazenakker
..  Wageningen JB2 Overbetuwe JB1 9:00 Sportpark 'De Bongerd'
ZATERDAG 14 MAART 2020
..  Apeldoorn JB2 Wageningen JB2 15:50 Sportpark Orderbos
..  Haackey JB1 Dieren JB1 16:25 Groot-Scholtenhagen
..  Overbetuwe JB1 Hattem JB2 10:45 Sportpark de Pas
ZATERDAG 21 MAART 2020
..  Apeldoorn JB2 Overbetuwe JB1 13:15 Sportpark Orderbos
..  Dieren JB1 Hattem JB2 11:45 Nieuw sportcomplex MHC Dieren
..  Wageningen JB2 Haackey JB1 Sportpark 'De Bongerd'
ZATERDAG 28 MAART 2020
..  Dieren JB1 Overbetuwe JB1 13:30 Nieuw sportcomplex MHC Dieren
..  Haackey JB1 Apeldoorn JB2 13:15 Groot-Scholtenhagen
..  Hattem JB2 Wageningen JB2 15:15 Hazenakker
ZATERDAG 4 APRIL 2020
..  Apeldoorn JB2 Hattem JB2 15:50 Sportpark Orderbos
..  Overbetuwe JB1 Haackey JB1 Sportpark de Pas
..  Wageningen JB2 Dieren JB1 Sportpark 'De Bongerd'
ZATERDAG 18 APRIL 2020
..  Apeldoorn JB2 Dieren JB1 14:00 Sportpark Orderbos
..  Haackey JB1 Hattem JB2 14:45 Groot-Scholtenhagen
..  Overbetuwe JB1 Wageningen JB2 Sportpark de Pas
ZATERDAG 9 MEI 2020
..  Dieren JB1 Haackey JB1 13:30 Nieuw sportcomplex MHC Dieren
..  Hattem JB2 Overbetuwe JB1 14:00 Hazenakker
..  Wageningen JB2 Apeldoorn JB2 Sportpark 'De Bongerd'
ZATERDAG 16 MEI 2020
..  Haackey JB1 Wageningen JB2 10:50 Groot-Scholtenhagen
..  Hattem JB2 Dieren JB1 14:45 Hazenakker
..  Overbetuwe JB1 Apeldoorn JB2 Sportpark de Pas
ZATERDAG 6 JUNI 2020
..  Apeldoorn JB2 Haackey JB1 Sportpark Orderbos
..  Overbetuwe JB1 Dieren JB1 Sportpark de Pas
..  Wageningen JB2 Hattem JB2 Sportpark 'De Bongerd'
ZATERDAG 13 JUNI 2020
..  Dieren JB1 Wageningen JB2 15:15 Nieuw sportcomplex MHC Dieren
..  Haackey JB1 Overbetuwe JB1 13:20 Groot-Scholtenhagen
..  Hattem JB2 Apeldoorn JB2 12:30 Hazenakker