Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

wo 23 
Workshop I Basisopleiding
do 24 
Vergadering KNHB
za 26 
Midwintercompetitie
za 26 
Teambuilding Heren Vetera
ma 28 
BRAVO presentatie
di 29 
Workshop II Trainen en Co
za 09 
Midwintercompetitie
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Maureen Bokdam - Dames 1 Silver Cup
2. Sander Schenkels - H Vet A
3. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
4. Maureen Bokdam - D1
5. Jasper Breevoort - JC1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
20 jan 1599 AHC Velp MC2

09:15 10:00 uit De Dumpel
  De Dumpel
Gruttostraat 14
6883CN VELP GLD
hal: veld 1
 
20 jan 1453 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MC4

10:55 11:40 thuis De Dumpel
  De Dumpel
Gruttostraat 14
6883CN VELP GLD
hal: veld 1
 
27 jan 748 NMHC Nijmegen MC6

13:40 14:10 thuis Theothorne
  Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
 
27 jan 607 AHC Velp MC2

09:30 10:00 thuis Theothorne
  Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
 
9 feb 2299 Doetinchemse Hockey Club MC3

13:15 14:10 thuis Metzo
  Metzo
Maria Montessoristraat 5
7008CA DOETINCHEM
hal: veld 1
 
9 feb 2440 Union MC4

11:35 12:30 thuis Metzo
  Metzo
Maria Montessoristraat 5
7008CA DOETINCHEM
hal: veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward MC4 4 12 4 0 0 18 8 0
2 Nijmegen MC6 4 7 2 1 1 13 9 0
3 Dieren MC1 4 4 1 1 2 13 15 0
4 Doetinchem MC3 4 4 1 1 2 11 14 0
5 Arnhem MC2 4 4 1 1 2 11 14 0
6 Union MC4 4 3 1 0 3 9 15 0

  Union MC4Arnhem MC2Dieren MC1Doetinchem MC3Nijmegen MC6Upward MC4
Union MC4   2-5 2-3 3-1
Arnhem MC2   2-4
Dieren MC1  
Doetinchem MC3 4-4  
Nijmegen MC6 3-3 4-2 5-2  
Upward MC4 6-2 5-1 5-4 2-1  

Uitslagen
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
.. Union MC4 Doetinchem MC3 3-1 Definitief
.. Doetinchem MC3 Dieren MC1 4-4 Definitief
.. Nijmegen MC6 Arnhem MC2 3-3 Definitief
.. Upward MC4 Dieren MC1 5-4 Definitief
.. Upward MC4 Nijmegen MC6 2-1 Definitief
.. Union MC4 Arnhem MC2 2-5 Definitief
ZONDAG 6 JANUARI 2019
.. Union MC4 Dieren MC1 2-3 Definitief
.. Nijmegen MC6 Dieren MC1 4-2 Definitief
.. Arnhem MC2 Doetinchem MC3 2-4 Definitief
.. Nijmegen MC6 Doetinchem MC3 5-2 Definitief
.. Upward MC4 Union MC4 6-2 Definitief
.. Upward MC4 Arnhem MC2 5-1 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 20 JANUARI 2019
..  Arnhem MC2 Union MC4 14:10 De Dumpel
..  Arnhem MC2 Dieren MC1 10:00 De Dumpel
..  Dieren MC1 Upward MC4 11:40 De Dumpel
..  Doetinchem MC3 Nijmegen MC6 10:50 De Dumpel
..  Union MC4 Nijmegen MC6 12:30 De Dumpel
..  Upward MC4 Doetinchem MC3 13:20 De Dumpel
ZONDAG 27 JANUARI 2019
..  Arnhem MC2 Upward MC4 11:40 Theothorne
..  Dieren MC1 Arnhem MC2 10:00 Theothorne
..  Dieren MC1 Nijmegen MC6 14:10 Theothorne
..  Doetinchem MC3 Upward MC4 13:20 Theothorne
..  Doetinchem MC3 Union MC4 10:50 Theothorne
..  Nijmegen MC6 Union MC4 12:30 Theothorne
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
..  Arnhem MC2 Nijmegen MC6 11:40 Metzo
..  Dieren MC1 Union MC4 12:30 Metzo
..  Dieren MC1 Doetinchem MC3 14:10 Metzo
..  Doetinchem MC3 Arnhem MC2 10:00 Metzo
..  Nijmegen MC6 Upward MC4 13:20 Metzo
..  Union MC4 Upward MC4 10:50 Metzo