Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

wo 23 
Workshop I Basisopleiding
do 24 
Vergadering KNHB
za 26 
Midwintercompetitie
za 26 
Teambuilding Heren Vetera
ma 28 
BRAVO presentatie
di 29 
Workshop II Trainen en Co
za 09 
Midwintercompetitie
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Maureen Bokdam - Dames 1 Silver Cup
2. Sander Schenkels - H Vet A
3. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
4. Maureen Bokdam - D1
5. Jasper Breevoort - JC1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
20 jan 7552 HCQZ J8E1

08:45 10:00 uit Jan Massinkhal
  Jan Massinkhal
Nieuwe Dukenburgseweg 5
6534AD NIJMEGEN
hal: veld 1
 
20 jan 7560 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward J8E1

10:25 11:40 thuis Jan Massinkhal
  Jan Massinkhal
Nieuwe Dukenburgseweg 5
6534AD NIJMEGEN
hal: veld 1
 
27 jan 7740 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward J8E1

12:10 13:20 uit De Schaapskooi
  De Schaapskooi
Sportlaan 3
6681CD BEMMEL
hal: veld 1
 
27 jan 7731 HCM Arnhem J8E1

09:40 10:50 uit De Schaapskooi
  De Schaapskooi
Sportlaan 3
6681CD BEMMEL
hal: veld 1
 
2 feb 7725 MHC Bemmel 800 J8E2

10:30 11:40 uit Tinnegieter
  Tinnegieter
Leigraaf 2
6641DH BEUNINGEN GLD
hal: veld 1
 
2 feb 7717 MHCBeuningen J8E1

08:50 10:00 uit Tinnegieter
  Tinnegieter
Leigraaf 2
6641DH BEUNINGEN GLD
hal: veld 1
 
10 feb 7590 AHC Velp J8E2

13:25 13:55 thuis Theothorne
  Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
 
10 feb 7585 HCM Arnhem J8E1

09:15 09:45 thuis Theothorne
  Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
 
16 feb 7627 AHC Velp J8E2

09:50 10:50 uit De Heister
  De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
 
16 feb 7610 MHC Bemmel 800 J8E2

12:20 13:20 thuis De Heister
  De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
 
4 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.




Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 20 JANUARI 2019
..  Arnhem J8E2 Upward J8E1 13:20 Jan Massinkhal
..  Beuningen J8E1 HCM J8E1 12:30 Jan Massinkhal
..  Dieren J8E1 Upward J8E1 11:40 Jan Massinkhal
..  HCM J8E1 Arnhem J8E2 10:50 Jan Massinkhal
..  QZ J8E1 Dieren J8E1 10:00 Jan Massinkhal
..  QZ J8E1 Beuningen J8E1 14:10 Jan Massinkhal
ZONDAG 27 JANUARI 2019
..  Arnhem J8E2 HCM J8E1 12:30 De Schaapskooi
..  Bemmel J8E2 Arnhem J8E2 10:00 De Schaapskooi
..  Bemmel J8E2 Beuningen J8E1 14:10 De Schaapskooi
..  HCM J8E1 Dieren J8E1 10:50 De Schaapskooi
..  Upward J8E1 Beuningen J8E1 11:40 De Schaapskooi
..  Upward J8E1 Dieren J8E1 13:20 De Schaapskooi
ZATERDAG 2 FEBRUARI 2019
..  Bemmel J8E2 Dieren J8E1 11:40 Tinnegieter
..  Beuningen J8E1 Upward J8E1 14:10 Tinnegieter
..  Beuningen J8E1 Dieren J8E1 10:00 Tinnegieter
..  HCM J8E1 Bemmel J8E2 13:20 Tinnegieter
..  QZ J8E1 HCM J8E1 10:50 Tinnegieter
..  Upward J8E1 QZ J8E1 12:30 Tinnegieter
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
..  Arnhem J8E2 QZ J8E1 12:15 Theothorne
..  Bemmel J8E2 Upward J8E1 13:05 Theothorne
..  Dieren J8E1 Arnhem J8E2 13:55 Theothorne
..  Dieren J8E1 HCM J8E1 9:45 Theothorne
..  HCM J8E1 Upward J8E1 11:25 Theothorne
..  QZ J8E1 Bemmel J8E2 10:35 Theothorne
ZATERDAG 16 FEBRUARI 2019
..  Arnhem J8E2 Dieren J8E1 10:50 De Heister
..  Bemmel J8E2 QZ J8E1 11:40 De Heister
..  Beuningen J8E1 Arnhem J8E2 12:30 De Heister
..  Dieren J8E1 Bemmel J8E2 13:20 De Heister
..  HCM J8E1 QZ J8E1 10:00 De Heister
..  HCM J8E1 Beuningen J8E1 14:10 De Heister