Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

wo 23 
Workshop I Basisopleiding
do 24 
Vergadering KNHB
za 26 
Midwintercompetitie
za 26 
Teambuilding Heren Vetera
ma 28 
BRAVO presentatie
di 29 
Workshop II Trainen en Co
za 09 
Midwintercompetitie
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Maureen Bokdam - Dames 1 Silver Cup
2. Sander Schenkels - H Vet A
3. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
4. Maureen Bokdam - D1
5. Jasper Breevoort - JC1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
20 jan 672 MHCZutphen JD3

13:25 13:55 thuis Theothorne
  Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
 
20 jan 531 HC Epse JD1

09:15 09:45 thuis Theothorne
  Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
 
10 feb 4195 Apeldoorn JD2

13:10 14:10 uit Zuidbroek
  Zuidbroek
Laan van het Omniversum 4
7324BN APELDOORN
hal: veld 1
 
10 feb 3909 HHC Haackey JD1

11:30 12:30 uit Zuidbroek
  Zuidbroek
Laan van het Omniversum 4
7324BN APELDOORN
hal: veld 1
 
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JD2 6 18 6 0 0 53 8 0
2 Lochem JD1 6 12 4 0 2 29 21 0
3 Haackey JD1 6 8 2 2 2 23 28 0
4 Dieren JD1 6 5 1 2 3 16 28 0
5 Zutphen JD3 6 5 1 2 3 19 38 0
6 Epse JD1 6 3 1 0 5 12 29 0

  Dieren JD1Lochem JD1Apeldoorn JD2Haackey JD1Zutphen JD3Epse JD1
Dieren JD1   0-3 2-8 4-4
Lochem JD1 8-4   2-7 9-2
Apeldoorn JD2 5-2   8-0 10-0
Haackey JD1   4-4 6-2
Zutphen JD3 3-3 2-15 7-5  
Epse JD1 2-3 3-5 3-4 2-1  

Uitslagen
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. Zutphen JD3 Haackey JD1 7-5 Definitief
.. Epse JD1 Haackey JD1 3-4 Definitief
.. Zutphen JD3 Dieren JD1 3-3 Definitief
.. Apeldoorn JD2 Lochem JD1 5-2 Definitief
.. Apeldoorn JD2 Epse JD1 10-0 Definitief
.. Lochem JD1 Dieren JD1 8-4 Definitief
ZATERDAG 15 DECEMBER 2018
.. Epse JD1 Zutphen JD3 2-1 Definitief
.. Dieren JD1 Lochem JD1 0-3 Definitief
.. Haackey JD1 Epse JD1 6-2 Definitief
.. Lochem JD1 Apeldoorn JD2 2-7 Definitief
.. Dieren JD1 Haackey JD1 4-4 Definitief
.. Zutphen JD3 Apeldoorn JD2 2-15 Definitief
ZATERDAG 5 JANUARI 2019
.. Epse JD1 Dieren JD1 2-3 Definitief
.. Apeldoorn JD2 Haackey JD1 8-0 Definitief
.. Lochem JD1 Zutphen JD3 9-2 Definitief
.. Dieren JD1 Apeldoorn JD2 2-8 Definitief
.. Haackey JD1 Zutphen JD3 4-4 Definitief
.. Epse JD1 Lochem JD1 3-5 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 20 JANUARI 2019
..  Dieren JD1 Zutphen JD3 13:55 Theothorne
..  Dieren JD1 Epse JD1 9:45 Theothorne
..  Epse JD1 Apeldoorn JD2 11:25 Theothorne
..  Haackey JD1 Apeldoorn JD2 13:05 Theothorne
..  Haackey JD1 Lochem JD1 10:35 Theothorne
..  Zutphen JD3 Lochem JD1 12:15 Theothorne
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
..  Apeldoorn JD2 Dieren JD1 14:10 Zuidbroek
..  Apeldoorn JD2 Zutphen JD3 10:00 Zuidbroek
..  Haackey JD1 Dieren JD1 12:30 Zuidbroek
..  Lochem JD1 Epse JD1 13:20 Zuidbroek
..  Lochem JD1 Haackey JD1 10:50 Zuidbroek
..  Zutphen JD3 Epse JD1 11:40 Zuidbroek