Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

wo 23 
Workshop I Basisopleiding
do 24 
Vergadering KNHB
za 26 
Midwintercompetitie
za 26 
Teambuilding Heren Vetera
ma 28 
BRAVO presentatie
di 29 
Workshop II Trainen en Co
za 09 
Midwintercompetitie
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Maureen Bokdam - Dames 1 Silver Cup
2. Sander Schenkels - H Vet A
3. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
4. Maureen Bokdam - D1
5. Jasper Breevoort - JC1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
3 feb 4456 HC Ares MB3

09:05 10:00 uit Omnisporthal Apeldoorn
  Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
 
3 feb 4175 AHC Velp MB3

10:45 11:40 thuis Omnisporthal Apeldoorn
  Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
 
17 feb 2618 AHC Velp MB3

15:50 16:40 uit Valkenhuizen Arnhem
  Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 1
 
17 feb 2906 HC Ares MB3

17:30 18:20 thuis Valkenhuizen Arnhem
  Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 1
 
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn MB4 6 14 4 2 0 18 9 0
2 Dieren MB1 6 13 4 1 1 22 12 0
3 Upward MB4 6 9 3 0 3 18 17 0
4 Zevenaar MB2 6 6 2 0 4 12 16 0
5 Ares MB3 6 5 1 2 3 13 18 0
6 Arnhem MB3 6 4 1 1 4 14 25 0

  Ares MB3Zevenaar MB2Dieren MB1Arnhem MB3Upward MB4Apeldoorn MB4
Ares MB3   2-1 2-2 1-3
Zevenaar MB2   1-6 1-3
Dieren MB1 3-1   4-3 3-3
Arnhem MB3 6-5 1-5   3-5 2-4
Upward MB4 6-3 1-3 0-3  
Apeldoorn MB4 0-0 4-3 4-0  

Uitslagen
ZATERDAG 8 DECEMBER 2018
.. Upward MB4 Zevenaar MB2 1-3 Definitief
.. Arnhem MB3 Ares MB3 6-5 Definitief
.. Apeldoorn MB4 Dieren MB1 4-3 Definitief
.. Upward MB4 Ares MB3 6-3 Definitief
.. Apeldoorn MB4 Arnhem MB3 4-0 Definitief
.. Dieren MB1 Zevenaar MB2 3-1 Definitief
ZATERDAG 15 DECEMBER 2018
.. Arnhem MB3 Apeldoorn MB4 2-4 Definitief
.. Arnhem MB3 Zevenaar MB2 1-5 Definitief
.. Upward MB4 Dieren MB1 0-3 Definitief
.. Ares MB3 Upward MB4 1-3 Definitief
.. Apeldoorn MB4 Ares MB3 0-0 Definitief
.. Zevenaar MB2 Dieren MB1 1-6 Definitief
ZONDAG 6 JANUARI 2019
.. Ares MB3 Arnhem MB3 2-2 Definitief
.. Ares MB3 Zevenaar MB2 2-1 Definitief
.. Dieren MB1 Upward MB4 4-3 Definitief
.. Dieren MB1 Apeldoorn MB4 3-3 Definitief
.. Arnhem MB3 Upward MB4 3-5 Definitief
.. Zevenaar MB2 Apeldoorn MB4 1-3 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
..  Ares MB3 Dieren MB1 10:00 Omnisporthal Apeldoorn
..  Ares MB3 Apeldoorn MB4 14:10 Omnisporthal Apeldoorn
..  Dieren MB1 Arnhem MB3 11:40 Omnisporthal Apeldoorn
..  Upward MB4 Apeldoorn MB4 12:30 Omnisporthal Apeldoorn
..  Zevenaar MB2 Upward MB4 10:50 Omnisporthal Apeldoorn
..  Zevenaar MB2 Arnhem MB3 13:20 Omnisporthal Apeldoorn
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
..  Apeldoorn MB4 Upward MB4 19:10 Valkenhuizen Arnhem
..  Apeldoorn MB4 Zevenaar MB2 17:30 Valkenhuizen Arnhem
..  Arnhem MB3 Dieren MB1 16:40 Valkenhuizen Arnhem
..  Dieren MB1 Ares MB3 18:20 Valkenhuizen Arnhem
..  Upward MB4 Arnhem MB3 15:00 Valkenhuizen Arnhem
..  Zevenaar MB2 Ares MB3 15:50 Valkenhuizen Arnhem