Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

za 25 
Teambuilding JB1
zo 26 
OEFENWEDSTRIJD DAMES 1 -
za 01 
Teambuilding JC 1
vr 14 
Teambuilding F - jeugd
za 22 
FEESTELIJKE AFSLUITING VA
za 22 
Slotdag
vr 28 
Jeugdhockeykamp 2019
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Maureen Bokdam - Dames 1 Silver Cup
2. Minke Taal - MB2
3. Sander Schenkels - H Vet A
4. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
5. Stan Hillenaar - H Vet B
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 mei 8723 M.H.C. Oosterbeek HB

10:25 11:15 uit route
2 jun 7598 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward HD

10:30 11:00 thuis
16 jun 8746 AHC Velp HD

13:40 14:30 uit route
   Gewijzigd: was 11:00  
1 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dieren HA 17 46 15 1 1 65 19 0
2 Arnhem HD 17 45 14 3 0 65 17 0
3 Oosterbeek HB 17 34 10 4 3 43 30 0
4 Wageningen HB 17 30 8 6 3 45 32 0
5 Upward HD 17 27 8 3 6 31 29 0
6 Flevoland HA 18 19 5 4 9 32 36 0
7 Upward HC 17 19 5 4 8 23 32 0
8 HCM HB 17 18 5 3 9 24 35 0
9 Ede HA 18 17 4 5 9 20 44 0
10 Apeldoorn HD 17 7 2 1 14 8 47 0
11 Apeldoorn HC 18 5 1 2 15 14 49 0

  Dieren HAEde HAFlevoland HAOosterbeek HBUpward HCUpward HDWageningen HBApeldoorn HDHCM HBApeldoorn HCArnhem HD
Dieren HA   4-0 4-0 2-0 7-2 2-2 4-0 2-1 9-0 1-5
Ede HA 1-3   1-0 3-4 2-2 1-1 0-1 0-3 1-8
Flevoland HA 1-3 1-1   2-5 0-0 3-0 1-4 3-0 7-1 1-2
Oosterbeek HB 2-1 2-1   2-1 2-3 2-2 3-1 4-2 1-4
Upward HC 1-4 1-2 3-3   1-0 2-2 4-1 0-2 1-0 0-1
Upward HD 2-5 0-1 1-1 1-1 3-0   3-2 2-0 1-2
Wageningen HB 2-5 4-2 5-2 3-2 2-3   2-0 3-2 1-1 3-4
Apeldoorn HD 0-2 0-1 0-4 1-4 2-2 1-4 0-5   0-2 0-2
HCM HB 2-3 2-2 0-0 1-5 0-1 1-3 2-0   2-2
Apeldoorn HC 0-5 1-1 3-4 0-1 0-2 0-3 1-2 0-1 1-2   1-2
Arnhem HD 7-0 4-1 2-2 5-0 2-2 6-0 7-0 2-1  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Apeldoorn HC Upward HC 0-2 Definitief
.. Upward HD Oosterbeek HB 1-1 Definitief
.. Ede HA Apeldoorn HD 0-1 Definitief
.. Flevoland HA Dieren HA 1-3 Definitief
.. Arnhem HD Wageningen HB 2-2 Definitief
DONDERDAG 13 SEPTEMBER 2018
.. Apeldoorn HD Apeldoorn HC 0-2 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Dieren HA Ede HA 4-0 Definitief
.. HCM HB Upward HD 1-3 Definitief
.. Wageningen HB Flevoland HA 5-2 Definitief
.. Oosterbeek HB Arnhem HD 1-4 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Apeldoorn HC Dieren HA 0-5 Definitief
.. Flevoland HA Oosterbeek HB 2-5 Definitief
.. Arnhem HD Upward HD 5-0 Definitief
.. Upward HC HCM HB 0-2 Definitief
.. Ede HA Wageningen HB 1-1 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. HCM HB Arnhem HD 2-2 Definitief
.. Oosterbeek HB Ede HA 2-1 Definitief
.. Apeldoorn HD Upward HC 2-2 Definitief
.. Wageningen HB Apeldoorn HC 1-1 Definitief
.. Upward HD Flevoland HA 1-1 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Ede HA Upward HD 2-2 Definitief
.. Apeldoorn HD HCM HB 0-2 Definitief
.. Apeldoorn HC Oosterbeek HB 0-1 Definitief
.. Upward HC Dieren HA 1-4 Definitief
.. Flevoland HA Arnhem HD 1-2 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Arnhem HD Ede HA 7-0 Definitief
.. Upward HD Apeldoorn HC 2-0 Definitief
.. Wageningen HB Upward HC 3-2 Definitief
.. Dieren HA Apeldoorn HD 4-0 Definitief
.. HCM HB Flevoland HA 0-0 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Ede HA Flevoland HA 1-0 Definitief
.. Upward HC Oosterbeek HB 3-3 Definitief
.. Apeldoorn HD Wageningen HB 0-5 Definitief
.. Apeldoorn HC Arnhem HD 1-2 Definitief
.. Dieren HA HCM HB 2-1 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Upward HD Upward HC 3-0 Definitief
.. Wageningen HB Dieren HA 2-5 Definitief
.. Flevoland HA Apeldoorn HC 7-1 Definitief
.. Oosterbeek HB Apeldoorn HD 3-1 Definitief
.. Ede HA HCM HB 0-3 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Upward HC Arnhem HD 0-1 Definitief
.. Dieren HA Oosterbeek HB 2-0 Definitief
.. Wageningen HB HCM HB 3-2 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Arnhem HD Apeldoorn HD 6-0 Definitief
.. Upward HD Dieren HA 2-5 Definitief
.. Oosterbeek HB Wageningen HB 2-2 Definitief
.. Apeldoorn HC HCM HB 1-2 Definitief
.. Flevoland HA Upward HC 0-0 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. HCM HB Upward HC 0-1 Definitief
.. Apeldoorn HD Upward HD 1-4 Definitief
.. Apeldoorn HC Ede HA 1-1 Definitief
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
.. Wageningen HB Upward HD 2-3 Definitief
ZONDAG 24 FEBRUARI 2019
.. Oosterbeek HB Upward HD 2-3 Definitief
DONDERDAG 28 FEBRUARI 2019
.. HCM HB Oosterbeek HB 1-5 Definitief
ZONDAG 3 MAART 2019
.. Apeldoorn HD Flevoland HA 0-4 Definitief
.. Upward HC Ede HA 1-2 Definitief
.. Dieren HA Arnhem HD 1-5 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Upward HC Apeldoorn HC 1-0 Definitief
.. Apeldoorn HD Ede HA 0-1 Definitief
.. Wageningen HB Arnhem HD 3-4 Definitief
.. Dieren HA Flevoland HA 4-0 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Ede HA Dieren HA 1-3 Definitief
.. Flevoland HA Wageningen HB 1-4 Definitief
.. Upward HD HCM HB 3-2 Definitief
.. Arnhem HD Oosterbeek HB 2-2 Definitief
.. Apeldoorn HC Apeldoorn HD 0-1 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Wageningen HB Ede HA 4-2 Definitief
.. Dieren HA Apeldoorn HC 9-0 Definitief
.. Oosterbeek HB Flevoland HA 2-1 Definitief
.. Upward HD Arnhem HD 1-2 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. Arnhem HD HCM HB 7-0 Definitief
.. Ede HA Oosterbeek HB 3-4 Definitief
.. Upward HC Apeldoorn HD 4-1 Definitief
.. Flevoland HA Upward HD 3-0 Definitief
.. Apeldoorn HC Wageningen HB 1-2 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. Arnhem HD Flevoland HA 4-1 Definitief
.. Upward HD Ede HA 0-1 Definitief
.. Dieren HA Upward HC 7-2 Definitief
.. HCM HB Apeldoorn HD 2-0 Definitief
.. Oosterbeek HB Apeldoorn HC 4-2 Definitief
ZONDAG 14 APRIL 2019
.. Apeldoorn HD Dieren HA 0-2 Definitief
.. Upward HC Wageningen HB 2-2 Definitief
.. Apeldoorn HC Upward HD 0-3 Definitief
.. Ede HA Arnhem HD 1-8 Definitief
.. Flevoland HA HCM HB 3-0 Definitief
ZONDAG 12 MEI 2019
.. Flevoland HA Ede HA 1-1 Definitief
.. Wageningen HB Apeldoorn HD 2-0 Definitief
.. Oosterbeek HB Upward HC 2-1 Definitief
.. Arnhem HD Apeldoorn HC 2-1 Definitief
.. HCM HB Dieren HA 2-3 Definitief
ZONDAG 19 MEI 2019
.. HCM HB Ede HA 2-2 Definitief
.. Apeldoorn HD Oosterbeek HB 1-4 Definitief
.. Apeldoorn HC Flevoland HA 3-4 Definitief
.. Dieren HA Wageningen HB 2-2 Definitief
.. Upward HC Upward HD 1-0 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 26 MEI 2019
..  Arnhem HD Upward HC 12:30 Sportp. Beekhuizen
..  Ede HA Apeldoorn HC 10:45 Sportp. 'De Bosrand'
..  HCM HB Wageningen HB 11:00 Sportp. Drielsedijk
..  Oosterbeek HB Dieren HA 11:15 Sportpark 'De Bilderberg'
..  Upward HD Apeldoorn HD 13:30 Sportpark 'De Bakenberg'
ZONDAG 2 JUNI 2019
..  Apeldoorn HD Arnhem HD 10:45 Sportpark Orderbos
..  Dieren HA Upward HD 11:00 Nieuw sportcomplex MHC Dieren
..  HCM HB Apeldoorn HC 11:00 Sportp. Drielsedijk
..  Upward HC Flevoland HA 12:45 Sportpark 'De Bakenberg'
..  Wageningen HB Oosterbeek HB 12:45 Sportpark 'De Bongerd'
ZONDAG 16 JUNI 2019
..  Arnhem HD Dieren HA 14:30 Sportp. Beekhuizen
..  Ede HA Upward HC 12:45 Sportp. 'De Bosrand'
..  Flevoland HA Apeldoorn HD 14:30 Sportp. 'De West'
..  Oosterbeek HB HCM HB 11:00 Sportpark 'De Bilderberg'
..  Upward HD Wageningen HB 12:30 Sportpark 'De Bakenberg'