Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

za 25 
Teambuilding JB1
zo 26 
OEFENWEDSTRIJD DAMES 1 -
za 01 
Teambuilding JC 1
vr 14 
Teambuilding F - jeugd
za 22 
FEESTELIJKE AFSLUITING VA
za 22 
Slotdag
vr 28 
Jeugdhockeykamp 2019
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Maureen Bokdam - Dames 1 Silver Cup
2. Minke Taal - MB2
3. Sander Schenkels - H Vet A
4. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
5. Stan Hillenaar - H Vet B
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
25 mei 12746 HCQZ MA2

12:45 13:15 thuis
8 jun 21915 WMHC MA4

uit route
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oosterbeek MA4 11 28 9 1 1 45 14 0
2 Bemmel MA5 11 23 7 2 2 42 16 0
3 Wijchen MA3 12 19 6 1 5 20 19 0
4 QZ MA2 11 19 5 4 2 28 15 0
5 Dieren MA2 11 17 6 2 3 37 20 3
6 Arnhem MA3 12 16 5 1 6 29 35 0
7 Nijmegen MA7 12 10 3 1 8 12 56 0
8 Zutphen MA4 11 4 1 1 9 9 28 0
9 Wageningen MA4 9 -5 1 1 7 12 31 9

  QZ MA2Arnhem MA3Wageningen MA4Zutphen MA4Wijchen MA3Dieren MA2Nijmegen MA7Oosterbeek MA4Bemmel MA5
QZ MA2   6-2 1-0 5-1 1-1 7-0 2-2
Arnhem MA3 1-0   5-0 3-1 4-3 5-2 3-4
Wageningen MA4 2-2   0-1 2-5
Zutphen MA4 1-2 2-0   0-4 2-3 0-1 1-4 1-1
Wijchen MA3 1-1 1-0   2-1 0-1 1-5 2-3
Dieren MA2 6-2 5-1 6-1 0-3   2-1
Nijmegen MA7 0-0 3-2 1-5 1-8   1-6 0-8
Oosterbeek MA4 7-1 4-1 2-1 7-2   2-0
Bemmel MA5 5-2 7-1 3-0 1-3 2-2 8-0  

Uitslagen
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
.. Zutphen MA4 Dieren MA2 2-3 Definitief
.. Wijchen MA3 Bemmel MA5 2-3 Definitief
.. Westerduiven MA3 QZ MA2 7-0 Definitief
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
.. QZ MA2 Nijmegen MA7 7-0 Definitief
.. Oosterbeek MA4 Wijchen MA3 2-1 Definitief
.. Bemmel MA5 Westerduiven MA3 4-1 Definitief
.. Arnhem MA3 Zutphen MA4 3-1 Definitief
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
.. Nijmegen MA7 Bemmel MA5 0-8 Definitief
.. Zutphen MA4 QZ MA2 1-2 Definitief
.. Arnhem MA3 Dieren MA2 4-3 Definitief
.. Wijchen MA3 Wageningen MA4 1-0 Definitief
.. Westerduiven MA3 Oosterbeek MA4 4-1 Definitief
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
.. Oosterbeek MA4 Nijmegen MA7 7-2 Definitief
.. QZ MA2 Arnhem MA3 6-2 Definitief
.. Dieren MA2 Wijchen MA3 0-3 Definitief
.. Bemmel MA5 Zutphen MA4 3-0 Definitief
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
.. Zutphen MA4 Oosterbeek MA4 1-4 Definitief
.. Westerduiven MA3 Wijchen MA3 1-2 Definitief
.. Nijmegen MA7 Wageningen MA4 1-5 Definitief
.. QZ MA2 Dieren MA2 1-1 Definitief
.. Arnhem MA3 Bemmel MA5 3-4 Definitief
DINSDAG 27 NOVEMBER 2018
.. Nijmegen MA7 Arnhem MA3 3-2 Definitief
DONDERDAG 29 NOVEMBER 2018
.. Wageningen MA4 Oosterbeek MA4 2-5 Definitief
ZATERDAG 1 DECEMBER 2018
.. Dieren MA2 Wageningen MA4 5-1 Definitief
MAANDAG 18 FEBRUARI 2019
.. Wageningen MA4 Westerduiven MA3 1-2 Definitief
ZATERDAG 9 MAART 2019
.. Wijchen MA3 Nijmegen MA7 0-1 Definitief
.. Bemmel MA5 QZ MA2 5-2 Definitief
ZATERDAG 16 MAART 2019
.. Arnhem MA3 Wageningen MA4 5-0 Definitief
.. Zutphen MA4 Wijchen MA3 0-4 Definitief
.. QZ MA2 Oosterbeek MA4 2-2 Definitief
.. Bemmel MA5 Dieren MA2 2-2 Definitief
ZATERDAG 23 MAART 2019
.. Wijchen MA3 Arnhem MA3 1-1 Definitief
.. Nijmegen MA7 Dieren MA2 1-8 Definitief
.. Oosterbeek MA4 Bemmel MA5 2-0 Definitief
.. Wageningen MA4 QZ MA2 2-2 Definitief
DONDERDAG 28 MAART 2019
.. Oosterbeek MA4 Arnhem MA3 7-1 Definitief
ZATERDAG 30 MAART 2019
.. Zutphen MA4 Nijmegen MA7 0-1 Definitief
.. QZ MA2 Wijchen MA3 5-1 Definitief
.. Dieren MA2 Oosterbeek MA4 2-1 Definitief
.. Bemmel MA5 Wageningen MA4 7-1 Definitief
ZATERDAG 6 APRIL 2019
.. Dieren MA2 Zutphen MA4 6-1 Definitief
.. Arnhem MA3 Nijmegen MA7 5-2 Definitief
.. Bemmel MA5 Wijchen MA3 1-3 Definitief
.. Oosterbeek MA4 Wageningen MA4 4-1 Definitief
ZATERDAG 13 APRIL 2019
.. Zutphen MA4 Arnhem MA3 2-0 Definitief
.. Wijchen MA3 Oosterbeek MA4 1-5 Definitief
.. Nijmegen MA7 QZ MA2 0-0 Definitief
MAANDAG 15 APRIL 2019
.. Wageningen MA4 Wijchen MA3 0-1 Definitief
ZATERDAG 11 MEI 2019
.. QZ MA2 Zutphen MA4 1-0 Definitief
.. Dieren MA2 Arnhem MA3 6-2 Definitief
.. Bemmel MA5 Nijmegen MA7 8-0 Definitief
ZATERDAG 18 MEI 2019
.. Arnhem MA3 QZ MA2 1-0 Definitief
.. Wijchen MA3 Dieren MA2 2-1 Definitief
.. Nijmegen MA7 Oosterbeek MA4 1-6 Definitief
.. Zutphen MA4 Bemmel MA5 1-1 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 25 MEI 2019
..  Bemmel MA5 Arnhem MA3 13:15 Sportp. Ressen
..  Dieren MA2 QZ MA2 13:15 Nieuw sportcomplex MHC Dieren
..  Oosterbeek MA4 Zutphen MA4 13:00 Sportpark 'De Bilderberg'
..  Wageningen MA4 Nijmegen MA7 16:00 Sportpark 'De Bongerd'
ZATERDAG 8 JUNI 2019
..  Wageningen MA4 Dieren MA2 Sportpark 'De Bongerd'