Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

wo 23 
Workshop I Basisopleiding
do 24 
Vergadering KNHB
za 26 
Midwintercompetitie
za 26 
Teambuilding Heren Vetera
ma 28 
BRAVO presentatie
di 29 
Workshop II Trainen en Co
za 09 
Midwintercompetitie
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Maureen Bokdam - Dames 1 Silver Cup
2. Sander Schenkels - H Vet A
3. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
4. Maureen Bokdam - D1
5. Jasper Breevoort - JC1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb -


laat schema zien voor  

27 januari | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MC1 Zaal   607   AHC Velp MC2

 

09:30  10:00  thuis  Theothorne    
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
 
JB1 Zaal   6408   Apeldoorn JB3

 

17:50  18:20  uit  Theothorne    
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Lausan Eikelenboom en Sandra den Hoed
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
JB1 Zaal   6665   Hockey Vereniging Zevenaar JB1

 

15:20  15:50  thuis  Theothorne    
Fluiten: Frans Bruning en Louise Wiersma
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
 
MA1 Zaal   3944   Lochemse Hockey Club MA2

 

11:25  12:15  uit  Westerduiven zaalhockeyhal    
Let op: Uittenue mee!   
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
MC1 Zaal   748   NMHC Nijmegen MC6

 

13:40  14:10  thuis  Theothorne    
Fluiten: Jelmer Meijer en Koen Vossebeld
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
MA1 Zaal   4222   Westerduiven MA2

 

13:05  13:55  uit  Westerduiven zaalhockeyhal    
Let op: Uittenue mee!   
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2


27 januari | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JE8 Zaal   7740   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward J8E1

 

12:10  13:20  uit  De Schaapskooi    
De Schaapskooi
Sportlaan 3
6681CD BEMMEL
hal: veld 1
JE8 Zaal   7731   HCM Arnhem J8E1

 

09:40  10:50  uit  De Schaapskooi    
De Schaapskooi
Sportlaan 3
6681CD BEMMEL
hal: veld 1