Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

za 03 
Teambijeenkomst JC1 en JC
vr 09 
Teambijeenkomst MB2
za 04 
Opening Hockeyseizoen MHC
za 04 
Bitje happen
za 18 
PUBQUIZ in het clubhuis
za 02 
Bitje happen
za 09 
MHC Dieren BOCKBIERAVOND
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Armel Karsten - JC
2. Maurits Pijnenburg - JC
3. Stijn Bosveld - JC
4. Maureen Bokdam - D 2
5. Armel Karsten - JC1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 19 juni 2021
Tijd T/U Team Tegen team
13:30 Thuis Meisjes C1 GoorseMHC MC2MIX

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 19 jun - zat 26 jun - zat 3 jul - zat 17 jul -


laat schema zien voor  

19 juni | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1   6768   MHC Wijchen JA2

45 

09:00  10:15  uit    route    
JC    6863   HCQZ JC1

45 

10:30  11:45  uit    route    
 
MA1   7023   HC Ares MA1

30 

14:50  16:20  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MB1   7107   Hockey Vereniging Zevenaar MB1

20 

11:40  13:00  uit    route    
MB2   7122   HCM Arnhem MB3

30 

16:00  17:00  uit    route    
 
JD1   6934   HCM Arnhem JD2

 

09:15  10:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Vonne Grijpma en Marije Klarenbeek
 
MA2   7025   Hockey Club Druten MA2

 

14:45  15:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Sandra Kuipers- van den Bosch en Irene Rouwenhorst
MC1   7317   GoorseMHC MC2MIX

 

12:45  13:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Selina van Capel en Juliƫt Huhnholz
* AFGELAST *
MD1   7547   Voorster Hockeyclub Twello MD2

 

11:00  11:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Priska Vugts en Elisa Blom


19 juni | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ME1   6632   MHC Wijchen M6E2

45 

07:45  09:00  uit    route    
ME8-1   6531   AHC Velp M8E1

20 

07:50  08:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JE6   6466   Voorster Hockeyclub Twello J6E1

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Welmoed Evers en Rosalie Blankhorst
 
MF1   7726   AHC Velp MF4

 

10:30  11:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Nina ter Horst en Merle van Ingen
 
Mix F1   7723   WMHC Avanti MF1

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Fleur Wesselink en Naomi ten Caat