Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

za 22 
OEFENWEDSTRIJD ME-6
za 22 
OEFENWEDSTRIJD MC1 _ MB1
za 22 
OEFENWEDSTRIJD MF1
za 29 
OEFENWEDSTRIJD MF1
za 05 
OEFENWEDSTRIJD ME-6
za 05 
OEFENWEDSTRIJD MF1
za 12 
OEFENWEDSTRIJD MF1
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Carlijn Borgman - D 1 Silvercup
2. Armel Karsten - JC1
3. Maurits Pijnenburg - JC1
4. Minke Taal - MA1
5. Joël Kuipers - H 1 Silvercup
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 22 jan - zat 29 jan - zon 30 jan - zat 5 feb - zon 6 feb - zat 12 feb - zon 13 feb - zat 19 feb -


laat schema zien voor  

5 februari | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JC1   5482   HCM Arnhem JC12-C

 

11:55  12:25  uit  Theothorne    
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
 
MC1   8065   M.H.C. Oosterbeek MC5

 

13:35  14:30  uit  Metzo    
Metzo
Maria Montessoristraat 5
7008CA DOETINCHEM
hal: veld 1
 
JC1   5687   Hockey Vereniging Zevenaar JC1

 

10:15  10:45  thuis  Theothorne    
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
 
MC1   8190   Doetinchemse Hockey Club MC5

 

14:25  15:20  thuis  Metzo    
Metzo
Maria Montessoristraat 5
7008CA DOETINCHEM
hal: veld 1


5 februari | Senioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
D1   10117   Lochemse Hockey Club D1

 

12:45  13:15  thuis  Theothorne    
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
D1   10118   DHC Drienerlo D1

 

14:25  14:55  thuis  Theothorne    
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1


5 februari | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JE8   1091   Westerduiven J8E1

 

10:05  11:10  uit  Wageningen zaalhockeyhal    
Let op: Uittenue mee!   
Wageningen zaalhockeyhal
Bornsesteeg 10
6708PE WAGENINGEN
hal: veld 1
 
ME8   1609   Doetinchemse Hockey Club M8E1

 

11:25  12:15  thuis  Valkenhuizen Arnhem    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 1
 
JE8   1065   MHCZutphen J8E2

 

11:45  12:50  thuis  Wageningen zaalhockeyhal    
Wageningen zaalhockeyhal
Bornsesteeg 10
6708PE WAGENINGEN
hal: veld 1
 
ME8   1599   HCM Arnhem M8E4

 

12:15  13:05  thuis  Valkenhuizen Arnhem    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 1