Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

za 22 
OEFENWEDSTRIJD ME-6
za 22 
OEFENWEDSTRIJD MC1 _ MB1
za 22 
OEFENWEDSTRIJD MF1
za 29 
OEFENWEDSTRIJD MF1
za 05 
OEFENWEDSTRIJD ME-6
za 05 
OEFENWEDSTRIJD MF1
za 12 
OEFENWEDSTRIJD MF1
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Carlijn Borgman - D 1 Silvercup
2. Armel Karsten - JC1
3. Maurits Pijnenburg - JC1
4. Minke Taal - MA1
5. Joël Kuipers - H 1 Silvercup
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 22 jan - zat 29 jan - zon 30 jan - zat 5 feb - zon 6 feb - zat 12 feb - zon 13 feb - zat 19 feb -


laat schema zien voor  

30 januari | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MA1   10588   AHC Velp MA1

 

09:15  10:20  uit  Wageningen zaalhockeyhal    
Let op: Uittenue mee!   
Wageningen zaalhockeyhal
Bornsesteeg 10
6708PE WAGENINGEN
hal: veld 1
 
JD1   3236   M.H.C. Oosterbeek JD3

 

09:45  10:35  uit  Valkenhuizen Arnhem    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 3
 
MA1   10602   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MA2

 

10:55  12:00  uit  Wageningen zaalhockeyhal    
Wageningen zaalhockeyhal
Bornsesteeg 10
6708PE WAGENINGEN
hal: veld 1
MD2   4104   MHC Dieren MD1

 

12:55  13:25  uit  Theothorne    
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
MD1   3649   Hockey Vereniging Zevenaar MD4

 

08:45  09:15  thuis  Theothorne    
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
MD2   4163   HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MD5

 

12:05  12:35  thuis  Theothorne    
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
 
JD1   3224   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JD4

 

12:15  13:05  thuis  Valkenhuizen Arnhem    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 3
 
MD1   4104   MHC Dieren MD2

 

12:55  13:25  thuis  Theothorne    
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1


30 januari | Senioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
D1   10129   Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D1

 

15:40  16:10  uit  Deppenbroekhal    
Deppenbroekhal
Rijnstraat 11
7523GD ENSCHEDE
hal: veld 1
D1   10120   Westerduiven D1

 

14:50  15:20  thuis  Deppenbroekhal    
Deppenbroekhal
Rijnstraat 11
7523GD ENSCHEDE
hal: veld 1


30 januari | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JE8   1163   MHCZutphen J8E2

 

08:40  09:30  uit  Hanzehal    
Hanzehal
Fanny Blankers-Koenweg 2
7203AA ZUTPHEN
hal: veld 2
 
ME8   1620   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward M8E5

 

10:20  11:10  uit  Hanzehal    
Hanzehal
Fanny Blankers-Koenweg 2
7203AA ZUTPHEN
hal: veld 1
ME8   1340   AHC Velp M8E2

 

11:10  12:00  uit  Hanzehal    
Let op: Uittenue mee!   
Hanzehal
Fanny Blankers-Koenweg 2
7203AA ZUTPHEN
hal: veld 1
 
JE8   1238   Westerduiven J8E1

 

10:20  11:10  thuis  Hanzehal    
Hanzehal
Fanny Blankers-Koenweg 2
7203AA ZUTPHEN
hal: veld 2