Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

vr 24 
Silver Cup wedstrijd Here
za 02 
Bitje happen
za 30 
Club van 100
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Ellen Unnik-Broenink - Mix 1
2. Carlijn Borgman - D 1
3. Lars Jongejan - HVET B
4. Joost Unnik - HVET A
5. Armel Karsten - JC1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 25 sep - zon 26 sep - zat 2 okt - zon 3 okt - zat 9 okt - zon 10 okt - zon 17 okt - zon 31 okt -


laat schema zien voor  

25 september | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JD1   1746   Hockey Vereniging Zevenaar JD1

20 

08:40  09:45  uit    route    
 
MD2   3552   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MD7

30 

10:20  11:20  uit    route    
MB2   2543   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MB6

30 

13:30  14:30  uit    route    
MA1   1925   NMHC Nijmegen MA4

40 

14:10  15:50  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JC1   1456   WMHC JC2

 

09:30  10:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Timo van Altena en Han Oldeman
 
MD1   3261   HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MD5

 

10:30  11:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Anne Bodt en Luca Campo
MC1   2740   AHC Velp MC4

 

11:00  11:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Carlijn Borgman en Ilse Klijnsma
MB1   2319   Hockey Vereniging Zevenaar MB2

 

12:00  13:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Paul Brok en Merlijn van der Meer
 
JB1   1392   Voorster Hockeyclub Twello JB1

 

13:00  13:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Timo van Altena en Pieter Riemer
JA1   1206   MHCZutphen JA1

 

14:45  15:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Maarten Feltmann en Udo Welling


25 september | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JF1   241   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JF1

30 

07:30  08:30  uit    route    
   KNHB: VELD 3b  
 
ME6-1   778   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward M6E4

30 

08:45  09:45  uit    route    
   KNHB: VELD 3a  
MF1   1164   WMHC Avanti MF1MIX

50 

08:25  09:45  uit    route    
 
JE8   3   DHV J8E1

35 

09:25  10:30  uit    route    
 
ME6-2   648   Voorster Hockeyclub Twello M6E2

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Elisa Blom en Mila Curre