Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

vr 10 
Kerstborrel Marron
do 13 
ALGEMENE LEDENVERGADERING
zo 06 
DIEREN UIT DE WINTERSLAAP
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Carlijn Borgman - D 1 Silvercup
2. Joël Kuipers - H 1 Silvercup
3. Ellen Unnik-Broenink - D VET
4. Kiri Onrust - MC1
5. Lars Jongejan - HVET B
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zon 28 nov - zat 4 dec - zon 5 dec - zat 11 dec - zon 12 dec - zat 18 dec - zon 19 dec - zat 8 jan -


laat schema zien voor  

18 december | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MD1   4410   HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MD5

 

08:30  09:30  uit  De Heister    
De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
 
JD1   3156   Westerduiven JD1

 

08:55  09:45  uit  Westerduiven Hockey Dome    
Let op: Uittenue mee!   
Westerduiven Hockey Dome
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
 
MD2   4587   Hockey Vereniging Zevenaar MD4

 

11:00  12:00  uit  De Heister    
De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
MB2   7917   MHC EDE MB4

 

12:00  12:50  uit  Valkenhuizen Arnhem    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 2
MB2   7899   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MB5

 

12:50  13:40  uit  Valkenhuizen Arnhem    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 2
MD1   4261   Apeldoorn MD6

 

09:20  10:20  thuis  De Heister    
De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
MD2   3828   Apeldoorn MD6

 

10:10  11:10  thuis  De Heister    
De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
 
JD1   3264   M.H.C. Oosterbeek JD3

 

11:25  12:15  thuis  Westerduiven Hockey Dome    
Westerduiven Hockey Dome
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1


18 december | Senioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
D1   10112   Lochemse Hockey Club D1

 

16:00  17:00  uit  De Beemd    
Let op: Uittenue mee!   
De Beemd
Zutphenseweg 110
7241SG LOCHEM
hal: veld 1
DVET   2425   Doetinchemse Hockey Club D2

 

13:35  14:05  thuis  Theothorne    
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
DVET   2657   HCM Arnhem D3

 

16:05  16:35  thuis  Theothorne    
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
D1   10116   Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D1

 

16:50  17:50  thuis  De Beemd    
De Beemd
Zutphenseweg 110
7241SG LOCHEM
hal: veld 1