Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

vr 24 
Silver Cup wedstrijd Here
za 02 
Bitje happen
za 30 
Club van 100
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Ellen Unnik-Broenink - Mix 1
2. Carlijn Borgman - D 1
3. Lars Jongejan - HVET B
4. Joost Unnik - HVET A
5. Armel Karsten - JC1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 25 sep - zon 26 sep - zat 2 okt - zon 3 okt - zat 9 okt - zon 10 okt - zon 17 okt - zon 31 okt -


laat schema zien voor  

2 oktober | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MD1   3496   Hockey Vereniging Zevenaar MD3

20 

10:10  11:15  uit    route    
MB1   2374   Doetinchemse Hockey Club MB3

25 

10:20  11:45  uit    route    
 
JB1   1354   MHC De Mezen JB1

50 

10:55  12:15  uit    route    
 
MC1   3028   HC Ares MC8

30 

11:50  13:05  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JC1   1520   MHC EDE JC3

30 

13:10  14:10  uit    route    
JA1   1210   Flevoland JA1

60 

13:00  14:30  uit    route    
JD1   1669   Westerduiven JD1

 

09:15  10:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Inge den Hoed en Isis Feltmann
 
MD2   3410   THCC De Kromhouters MD4

 

11:15  11:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Lausan Eikelenboom en Sophie Beumer
MB2   2411   HCM Arnhem MB6

 

13:00  13:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Laurie te Vaanholt en Marije Klarenbeek
MA1   1871   MHC Bemmel 800 MA3

 

14:15  15:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Tim Bergman en Joost van Unnik


2 oktober | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MF1   933   Doetinchemse Hockey Club MF1

25 

07:50  08:45  uit    route    
ME6-2   597   HC Ares M6E1

30 

09:30  10:30  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JF1   261   Doetinchemse Hockey Club JF1

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Rosalie Blankhorst en Naomi ten Caat
 
ME6-1   644   AHC Velp M6E4

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Welmoed Evers en Nina ter Horst
 
JE8   20   MHCZutphen J8E1

 

10:45  11:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Merle van Ingen en Sofie Kieftenbeld