Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

zo 01 
MHC Dieren uit de Winters
zo 01 
Oefenwedstrijd Dames 1 (A
ma 02 
Bestuursvergadering MHC D
di 03 
OEFENWEDSTRIJD MA 1 - Dam
wo 04 
EXAMEN CLUBSCHEIDSRECHTER
vr 06 
Netwerkborrel voor leden
vr 13 
SJORS SORTIEF
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Robine K√∂hnen - MC1
2. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
3. Minke Taal - MA2 Zaal
4. Elona Oliekan - MA1
5. Maureen Bokdam - D1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 29 feb - zat 7 mrt - zon 8 mrt - zat 14 mrt - zon 15 mrt - zat 21 mrt - zon 22 mrt - zat 28 mrt -


laat schema zien voor  

7 maart | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MD1   20587   MHC Wijchen MD5

45 

09:30  11:00  uit    route    
MA2   11166   M.H.C. Oosterbeek MA3

20 

13:40  14:30  uit    route    
 
JC1   17237   HC Epse Gorssel/ JC1

30 

14:30  15:30  uit    route    
 
MC2   19129   AHC Velp MC3

20 

15:15  16:20  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MB1   18396   HC Ares MB6

30 

15:05  16:35  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JD1   17621   GoorseMHC JD1

 

09:15  10:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Wessel Bakhuis en Cedric Bos
 
MC1   18974   MHCBeuningen MC1

 

11:00  11:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Jinke Gilissen en Merlijn van der Meer
 
JB1   16842   Apeldoorn JB2

 

13:00  13:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Eva Eikelenboom en Seline Meijer
 
MA1   10722   NMHC Nijmegen MA3

 

14:15  15:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Pieter Riemer en Robertjan Brok


7 maart | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ME8-1   14872   HCOIJ M8E2

40 

07:45  09:00  uit    route    
ME8-3   14855   HCM Arnhem M8E6

30 

08:15  09:15  uit    route    
MF1   15843   M.H.C. Oosterbeek MF1 mixed

20 

08:55  09:45  uit    route    
ME8-2   14327   Doetinchemse Hockey Club M8E3

25 

09:55  10:50  uit    route    
 
JE6   13294   M.H.C. Oosterbeek J8E2

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Leonardo de Boer en Beau van Dijk
 
MF2   16206   HCM Arnhem MF6

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Lasse van Hogen en Pieter-bas Hoogsteen
 
JF1   14044   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JF1

 

10:30  11:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Joep Klarenbeek en Joost Koning