Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

zo 01 
MHC Dieren uit de Winters
zo 01 
Oefenwedstrijd Dames 1 (A
ma 02 
Bestuursvergadering MHC D
di 03 
OEFENWEDSTRIJD MA 1 - Dam
wo 04 
EXAMEN CLUBSCHEIDSRECHTER
vr 06 
Netwerkborrel voor leden
vr 13 
SJORS SORTIEF
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Robine K√∂hnen - MC1
2. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
3. Minke Taal - MA2 Zaal
4. Elona Oliekan - MA1
5. Maureen Bokdam - D1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 29 feb - zat 7 mrt - zon 8 mrt - zat 14 mrt - zon 15 mrt - zat 21 mrt - zon 22 mrt - zat 28 mrt -


laat schema zien voor  

21 maart | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MC1   19035   Voorster Hockeyclub Twello MC1

30 

    uit    route    
 
JD1   20820   Apeldoorn JD3

30 

07:30  08:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
MD1   20442   Union MD5

30 

09:00  10:15  uit    route    
MC2   19075   Apeldoorn MC3

30 

10:30  11:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MA2   11197   HC Ares MA3

30 

15:00  16:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MB1   18347   Apeldoorn MB5

30 

14:45  16:15  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MA1   10740   AHC Velp MA2

20 

16:00  17:20  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JC1   17147   HC Ares JC1

 

09:30  10:00  thuis  Veld 1    
JB1   16843   Hattemse M.H.C. JB2

 

11:15  11:45  thuis  Veld 1    


21 maart | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ME8-2   14856   HCM Arnhem M8E6

30 

    uit    route    
ME8-3   14448   WMHC M8E3

35 

    uit    route    
 
JF1   14045   HCM Arnhem JF1

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
 
MF2   16207   HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MF4

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
ME8-1   14360   AHC Velp M8E3

 

10:25  11:00  thuis  Veld 2    
MF1   15799   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MF3

 

10:30  11:00  thuis  Veld 2    
 
JE6   13295   MHC EDE J8E1

 

12:00  12:30  thuis  Veld 2