Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

zo 01 
MHC Dieren uit de Winters
zo 01 
Oefenwedstrijd Dames 1 (A
ma 02 
Bestuursvergadering MHC D
di 03 
OEFENWEDSTRIJD MA 1 - Dam
wo 04 
EXAMEN CLUBSCHEIDSRECHTER
vr 06 
Netwerkborrel voor leden
vr 13 
SJORS SORTIEF
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Robine K√∂hnen - MC1
2. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
3. Minke Taal - MA2 Zaal
4. Elona Oliekan - MA1
5. Maureen Bokdam - D1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 29 feb - zat 7 mrt - zon 8 mrt - zat 14 mrt - zon 15 mrt - zat 21 mrt - zon 22 mrt - zat 28 mrt -


laat schema zien voor  

14 maart | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JD1   17641   EHV Enschede JD2

65 

10:25  12:15  uit    route    
 
MC1   18949   DHV MC2

35 

14:30  15:50  uit    route    
 
JB1   16847   HHC Haackey JB1

55 

15:00  16:25  uit    route    
 
MA1   10729   Hockey Club Druten MA1

40 

15:20  17:00  uit    route    
MD1   20428   HCQZ MD3

 

09:15  10:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Vonne Grijpma en Inge den Hoed
MC2   19064   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MC7

 

11:00  11:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Marije Klarenbeek en Fenna Tulfer
 
JC1   17146   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JC2

 

12:30  13:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Eva Coolen en Linde Dettmers
 
MB1   18231   MHC Epe MB1

 

12:30  13:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Femke Kamperman en Merle Dettmers
MA2   11174   Hockey Club Druten MA3

 

14:45  15:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Sanne de Wit en Lausan Eikelenboom


14 maart | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JE6   13304   AHC Velp J8E1

20 

08:10  09:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
JF1   14000   MHCZutphen JF1

20 

08:10  09:00  uit    route    
 
MF2   16393   HCM Arnhem MF5

30 

08:00  09:00  uit    route    
ME8-1   14359   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward M8E3

 

09:25  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Femke Bosveld en Isis Feltmann
MF1   15798   HCM Arnhem MF4

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Madelief Boehmer en Mickey Giesbers
ME8-3   14510   HCOIJ M8E3

 

10:30  11:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Sophie Kip en Imke Kamperman
ME8-2   14374   M.H.C. Oosterbeek M8E4

 

11:00  11:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Isabelle Smits en Juul Nijhuis