Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

vr 06 
Netwerkborrel voor leden
vr 13 
SJORS SORTIEF
vr 13 
SJORS SPORTIEF
za 14 
BITJE HAPPEN BIJ MHC DIER
vr 20 
SJORS SPORTIEF
vr 20 
SJORS SPORTIEF
za 21 
Pubquiz
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Robine K√∂hnen - MC1
2. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
3. Minke Taal - MA2 Zaal
4. Elona Oliekan - MA1
5. Maureen Bokdam - D1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zon 26 jan - zat 1 feb - zon 2 feb - zat 8 feb - zon 9 feb - zat 15 feb - zon 16 feb - zat 29 feb -


laat schema zien voor  

2 februari | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JD1 Zaal   3205   MHC Bemmel 800 JD1

 

08:20  09:30  uit  De Schaapskooi    
Let op: Uittenue mee!   
De Schaapskooi
Sportlaan 3
6681CD BEMMEL
hal: veld 1
JD1 Zaal   3635   HCOB - Hockeyclub Overbetuwe JD1

 

10:00  11:10  uit  De Schaapskooi    
De Schaapskooi
Sportlaan 3
6681CD BEMMEL
hal: veld 1
 
MD1 Zaal   4762   Voorster Hockeyclub Twello MD2

 

10:15  11:10  uit  Metzo    
Metzo
Maria Montessoristraat 5
7008CA DOETINCHEM
hal: veld 1
MD1 Zaal   4845   MHCZutphen MD3

 

11:55  12:50  uit  Metzo    
Metzo
Maria Montessoristraat 5
7008CA DOETINCHEM
hal: veld 1
 
JD2 Zaal   8597   DHV JD2

 

14:00  14:30  uit  Deventer zaalhockeyhal    
Deventer zaalhockeyhal
Leo Halleweg 3
7425NA DEVENTER
hal: veld 1
JB1 Zaal   8159   AHC Velp JB12C

 

13:35  14:30  thuis  Omnisporthal Apeldoorn    
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
JB1 Zaal   8085   MHC De Mezen JB1

 

15:15  16:10  thuis  Omnisporthal Apeldoorn    
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
JD2 Zaal   8816   Hockey Vereniging Zevenaar JD1

 

15:40  16:10  thuis  Deventer zaalhockeyhal    
Deventer zaalhockeyhal
Leo Halleweg 3
7425NA DEVENTER
hal: veld 1


2 februari | Senioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
D1 Zaal   8682   Westerduiven D1

 

16:00  16:50  uit  Westerduiven zaalhockeyhal    
Let op: Uittenue mee!   
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
D1 Zaal   8903   DHC Drienerlo D1

 

14:20  15:10  thuis  Westerduiven zaalhockeyhal    
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2


2 februari | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J8E-1 Zaal   878   Apeldoorn J8E2

 

10:20  11:10  thuis  Hanzehal    
Hanzehal
Fanny Blankers-Koenweg 2
7203AA ZUTPHEN
hal: veld 1
J8E-1 Zaal   867   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward J8E1

 

12:00  12:50  thuis  Hanzehal    
Hanzehal
Fanny Blankers-Koenweg 2
7203AA ZUTPHEN
hal: veld 1
 
M8E-1   1014   Lochemse Hockey Club M8E3

 

12:30  13:00  thuis  Theothorne    
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
M8E-1   1003   HCM Arnhem M8E6

 

15:00  15:30  thuis  Theothorne    
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1