Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

vr 27 
Sponsorcommissie
wo 15 
Vergadering wedstrijdsecr
vr 07 
Netwerkborrel voor leden
vr 06 
Netwerkborrel voor leden
vr 13 
SJORS SORTIEF
vr 13 
SJORS SPORTIEF
za 14 
BITJE HAPPEN BIJ MHC DIER
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Maureen Bokdam - D1 Zaal
2. Robine K√∂hnen - MC1
3. Elona Oliekan - MA1 Zaal
4. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
5. Elona Oliekan - MA1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 14 dec - zon 15 dec - zat 4 jan - zon 5 jan - zat 11 jan - zon 12 jan - zat 18 jan - zon 19 jan -


laat schema zien voor  

5 januari | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JD2 Zaal   7117   DHV JD2

 

12:00  12:50  uit  Hanzehal    
Hanzehal
Fanny Blankers-Koenweg 2
7203AA ZUTPHEN
hal: veld 2
 
MD1 Zaal   5761   Lochemse Hockey Club MD2

 

16:20  17:35  uit  't Timpke    
Let op: Uittenue mee!   
't Timpke
Haarloseweg 10
7271BT BORCULO
hal: veld 1
 
JD2 Zaal   7336   Hockey Vereniging Zevenaar JD1

 

09:30  10:20  thuis  Hanzehal    
Hanzehal
Fanny Blankers-Koenweg 2
7203AA ZUTPHEN
hal: veld 2
 
MD1 Zaal   5686   AHC Velp MD4

 

14:40  15:55  thuis  't Timpke    
't Timpke
Haarloseweg 10
7271BT BORCULO
hal: veld 1


5 januari | Senioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
H1 Zaal   11072   MHC Bemmel 800 H1

 

15:50  16:20  uit  Wijchen zaalhockeyhal    
Let op: Uittenue mee!   
Wijchen zaalhockeyhal
Campuslaan 11
6602HX WIJCHEN
hal: veld 1
H1 Zaal   11059   N.S.H.C. Apeliotes H1

 

13:20  13:50  thuis  Wijchen zaalhockeyhal    
Wijchen zaalhockeyhal
Campuslaan 11
6602HX WIJCHEN
hal: veld 1
 
D1 Zaal   7941   Westerduiven D1

 

14:30  15:00  thuis  Theothorne    
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
D1 Zaal   8015   DHC Drienerlo D1

 

17:00  17:30  thuis  Theothorne    
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1


5 januari | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
M8E-1   979   MHCZutphen MIX8E1

 

11:10  12:00  uit  Hanzehal    
Hanzehal
Fanny Blankers-Koenweg 2
7203AA ZUTPHEN
hal: veld 1
 
J8E-1 Zaal   988   Apeldoorn J8E2

 

09:30  10:00  thuis  Theothorne    
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
 
M8E-1   948   Doetinchemse Hockey Club M8E2

 

09:30  10:20  thuis  Hanzehal    
Hanzehal
Fanny Blankers-Koenweg 2
7203AA ZUTPHEN
hal: veld 1
 
J8E-1 Zaal   977   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward J8E1

 

12:00  12:30  thuis  Theothorne    
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1