Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

za 25 
Teambuilding JB1
vr 14 
Teambuilding F - jeugd
vr 28 
Jeugdhockeykamp 2019
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Maureen Bokdam - Dames 1 Silver Cup
2. Sander Schenkels - H Vet A
3. Minke Taal - MB2
4. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
5. Maureen Bokdam - D1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zon 5 mei - zat 11 mei - zon 12 mei - zat 18 mei - zon 19 mei - zat 25 mei - zon 26 mei - zat 1 jun -


laat schema zien voor  

25 mei | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JB1   11499   AHC Velp JB2

20 

    uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
MD1   17822   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MD6

30 

08:30  09:45  uit    route    
MC2   16855   HCOIJ MC1

40 

10:05  11:30  uit    route    
MA1   14839   Hockey Club Twente MA2

60 

14:00  16:00  uit    route    
MB1   13080   Union MB3

30 

14:30  16:00  uit    route    
 
JD1   15850   NMHC Nijmegen JD5

 

09:00  10:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Donna de Bruin en Beau Ritsma
 
MC1   16869   HC Epse MC1

 

10:45  11:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Juul Nijhuis en Noor Bakhuis
 
JC1   15465   MHC Wijchen JC2

 

10:45  11:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Olaf Nühn en Geert van Weelden
 
MA2   12746   HCQZ MA2

 

12:45  13:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Radboud van Hemel en Dirk Simonis
MB2   13911   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MB7

 

12:45  13:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Leon van Zanen en Joost Suurenbroek


25 mei | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JE8   18170   MHCZutphen J8E2

20 

08:10  09:00  uit    route    
 
ME8-2   19929   HCOIJ MIX8E2

40 

07:50  09:00  uit    route    
 
JF1   18815   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JF1

30 

08:45  09:45  uit    route    
 
ME8-1   19263   MHCZutphen M8E3

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Bente Sijrier en Nina Veenstra
MF1   20879   HCM Arnhem MF8

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Elvira Butter en Amy Kleinhuis