Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

za 25 
Teambuilding JB1
vr 14 
Teambuilding F - jeugd
vr 28 
Jeugdhockeykamp 2019
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Maureen Bokdam - Dames 1 Silver Cup
2. Sander Schenkels - H Vet A
3. Minke Taal - MB2
4. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
5. Maureen Bokdam - D1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zon 5 mei - zat 11 mei - zon 12 mei - zat 18 mei - zon 19 mei - zat 25 mei - zon 26 mei - zat 1 jun -


laat schema zien voor  

18 mei | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JD1   15819   HCQZ JD1

30 

07:30  09:00  uit    route    
 
MC2   16689   Westerduiven MC3

20 

07:55  09:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MA2   12735   MHC Wijchen MA3

45 

13:00  14:15  uit    route    
   KNHB: corvee  
MB2   14196   MHC Bemmel 800 MB6

30 

13:30  14:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JC1   15439   Union JC3

30 

14:30  16:00  uit    route    
 
MD1   17738   Voorster Hockeyclub Twello MD3

 

09:15  10:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Jurre Middelburg en Han Oldeman
MC1   16767   DHV MC5

 

11:00  11:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Tessa Koenders en Liz Melis
MB1   13220   Doetinchemse Hockey Club MB2

 

11:45  12:45  thuis  Veld 2    
Fluiten: Lieke Winter en Maureen Bokdam
 
JB1   11455   MHC Bemmel 800 JB1

 

12:30  13:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Judith Langkamp en Lars Jongejan
 
MA1   14838   AHC Velp MA2

 

14:15  15:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Sanne de Wit en Floor van Westerhuis


18 mei | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MF1   20957   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MF3

30 

08:45  09:45  uit    route    
ME8-1   19479   HCM Arnhem M8E4

30 

09:15  10:15  uit    route    
 
JF1   18884   MHC Bemmel 800 JF1

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Beau van Dijk en Leonardo de Boer
 
ME3   20085   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward ME8

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Pieter-bas Hoogsteen en Joost Koning
 
JE8   18078   Doetinchemse Hockey Club J8E1

 

10:30  11:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Juliƫt Huhnholz en Marije Klarenbeek
 
ME8-2   19303   Hockey Vereniging Zevenaar M8E2

 

10:45  11:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Wessel Bakhuis en Joep Klarenbeek