Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

za 25 
Teambuilding JB1
vr 14 
Teambuilding F - jeugd
vr 28 
Jeugdhockeykamp 2019
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Maureen Bokdam - Dames 1 Silver Cup
2. Sander Schenkels - H Vet A
3. Minke Taal - MB2
4. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
5. Maureen Bokdam - D1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zon 5 mei - zat 11 mei - zon 12 mei - zat 18 mei - zon 19 mei - zat 25 mei - zon 26 mei - zat 1 jun -


laat schema zien voor  

11 mei | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MC1   16672   Apeldoorn MC5

30 

09:00  10:15  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MB1   13375   HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MB2

30 

09:00  10:30  uit    route    
 
JD1   15755   M.H.C. Oosterbeek JD3

20 

09:25  10:45  uit    route    
 
MA1   14837   Westerduiven MA2

20 

12:10  13:30  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JB1   11451   MHC Wijchen JB2

45 

14:15  16:00  uit    route    
 
MD1   17705   HC Kampen MD2

 

09:15  10:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Sophie Beumer en Marijse Butter
 
JC1   15407   M.H.C. Oosterbeek JC3

 

10:30  11:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Maaike van Dis en Maaike Riemer
 
MC2   16641   MHCBeuningen MC3

 

11:00  11:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Imme van Roosmalen en Naome Taai
MB2   13906   NMHC Nijmegen MB7

 

12:30  13:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Jeroen de Maar en Sander Schenkels
MA2   12747   AHC Velp MA3

 

13:00  13:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Rob Smit en Udo Welling


11 mei | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JE8   18120   AHC Velp J8E2

20 

    uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
MF1   21381   MHC Bemmel 800 MF5

30 

08:15  09:15  uit    route    
   KNHB: Veld 4b  
Let op: Uittenue mee!   
ME8-2   19230   Doetinchemse Hockey Club M8E3

25 

09:35  10:30  uit    route    
 
JF1   18995   HCM Arnhem JF2

30 

11:00  12:00  uit    route    
 
ME3   20084   HCM Arnhem ME7

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Emma Grubesic en Madelief Boehmer
ME8-1   19262   MHC EDE M8E1

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Mickey Giesbers en Inge den Hoed