Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

vr 22 
Sjors Sportief Doesburg
vr 29 
Sjors Sportief Doesburg
za 20 
CLINIC voor alle jeugdled
vr 28 
Jeugdhockeykamp 2019
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Maureen Bokdam - Dames 1 Silver Cup
2. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
3. Sander Schenkels - H Vet A
4. Maureen Bokdam - D1
5. Stan Hillenaar - H Vet B
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 23 mrt - zon 24 mrt - zat 30 mrt - zon 31 mrt - zat 6 apr - zon 7 apr - zat 13 apr - zon 14 apr -


laat schema zien voor  

6 april | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MA1   14835   HCM Arnhem MA3

30 

    uit    route    
MB1   13207   MHCBeuningen MB2

35 

11:25  13:00  uit    route    
MD1   17452   HC Zwolle MD10

50 

12:40  14:15  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JB1   11520   HC Zwolle JB4

50 

13:55  15:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
MC2   16383   Union MC6

30 

14:45  16:00  uit    route    
 
JD1   15702   MHC EDE JD3

 

09:00  10:00  thuis  Veld 1    
JC1   15349   NMHC Nijmegen JC3

 

10:30  11:30  thuis  Veld 2    
 
MC1   16461   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MC5

 

11:00  11:45  thuis  Veld 1    
MB2   13905   Union MB7

 

12:30  13:15  thuis  Veld 2    
MA2   12749   MHCZutphen MA4

 

13:00  13:30  thuis  Veld 1    


6 april | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JE8   18236   Westerduiven J8E1

20 

    uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
JF1   18862   NMHC Nijmegen JF2

40 

    uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
ME3   20321   M.H.C. Oosterbeek ME4

20 

    uit    route    
MF1   20962   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MF4

30 

08:45  09:45  uit    route    
   KNHB: Veld 1B  
ME2   19850   HCOB - Hockeyclub Overbetuwe M8E4

30 

09:15  10:15  uit    route    
   KNHB: Veld 1AB  
ME1   19261   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward M8E6

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2