Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

zo 17 
Dames 1 - Don Quishoot D
vr 22 
TEAMBUILDING DAMES 1 en H
zo 24 
"Dieren wordt wakker toer
zo 24 
OEFENWEDSTRIJD DAMES 1 -
di 26 
workshop CS+ scheidsrecht
vr 15 
Sjors Sportief Doesburg
vr 15 
SilverCup Dames 1 - Bully
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Maureen Bokdam - Dames 1 Silver Cup
2. Sander Schenkels - H Vet A
3. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
4. Maureen Bokdam - D1
5. Jasper Breevoort - JC1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 2 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 9 maart 2019
Tijd T/U Team Tegen team
- Uit Jongens E8 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward J8E1
- Uit Meisjes E3 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward ME8

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zon 17 feb - zon 3 mrt - zat 9 mrt - zon 10 mrt - zat 16 mrt - zon 17 mrt - zat 23 mrt - zon 24 mrt -


laat schema zien voor  

9 maart | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MA1   14831   AHC Velp MA2

20 

    uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MC1   15983   MHC Bemmel 800 MC3

30 

    uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JD1   15556   MHCBeuningen JD2

35 

10:55  12:30  uit    route    
JB1   11349   MHC Bemmel 800 JB1

30 

12:45  14:15  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
MA2   12750   Westerduiven MA3

 

    thuis     
MC2   16029   HCQZ MC2

 

    thuis     
MD1   17117   HC Ares MD7

 

09:15  10:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Jurre Middelburg en Han Oldeman
 
JC1   15232   MHC EDE JC2

 

11:00  12:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Ruud Breukink en Rob Smit


9 maart | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JE8   18112   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward J8E1

30 

    uit    route    
* AFGELAST *
JF1   18977   HCQZ JF1

30 

    uit    route    
 
ME3   20778   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward ME8

30 

    uit    route    
* AFGELAST *
ME2   19737   HCM Arnhem M8E5

30 

09:15  10:15  uit    route    
MF1   20876   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MF3

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Beau van Dijk en Pieter-bas Hoogsteen
ME1   19259   THCC De Kromhouters M8E2

 

10:30  11:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Joost Koning en Querijn Weijers