Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

vr 22 
Sjors Sportief Doesburg
vr 29 
Sjors Sportief Doesburg
za 20 
CLINIC voor alle jeugdled
vr 28 
Jeugdhockeykamp 2019
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Maureen Bokdam - Dames 1 Silver Cup
2. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
3. Sander Schenkels - H Vet A
4. Maureen Bokdam - D1
5. Stan Hillenaar - H Vet B
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 23 mrt - zon 24 mrt - zat 30 mrt - zon 31 mrt - zat 6 apr - zon 7 apr - zat 13 apr - zon 14 apr -


laat schema zien voor  

30 maart | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MC1   16274   HC Epse MC1

30 

09:15  10:30  uit    route    
 
JD1   15671   NMHC Nijmegen JD5

40 

10:20  12:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
JC1   15322   MHC Wijchen JC2

45 

12:45  14:30  uit    route    
   KNHB: corvee  
 
MD1   17379   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MD6

 

09:15  10:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Minke Taal en Inge den Hoed
MC2   16301   HCOIJ MC1

 

11:00  11:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Imme van Roosmalen en Marijse Butter
MB2   13908   Westerduiven MB3

 

12:00  12:45  thuis  Veld 2    
Fluiten: Fleur Feltmann en Sandra Kuipers- van den Bosch
 
JB1   11457   Hockey Vereniging Zevenaar JB1

 

12:30  13:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Sanne Borger en Tess Verbruggen
 
MA2   12753   M.H.C. Oosterbeek MA4

 

14:00  14:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Lieke Winter en Udo Welling
MA1   14834   GoorseMHC MA2

 

14:15  15:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Bart Grijpma en Sanne de Wit


30 maart | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ME1   19384   MHCZutphen M8E3

20 

08:10  09:00  uit    route    
MF1   21504   HCM Arnhem MF5

30 

09:15  10:15  uit    route    
 
JF1   18882   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JF1

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Mickey Giesbers en Sophie Kip
 
ME3   20083   MHCZutphen ME2

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Imke Kamperman en Jetske Klees
 
JE8   18076   MHCZutphen J8E2

 

10:30  11:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Koen Vossebeld en Sam ten Veen
 
ME2   19301   HCOIJ MIX8E2

 

10:45  11:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Simon Zuijderwijk en Querijn Weijers