Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

zo 17 
Dames 1 - Don Quishoot D
vr 22 
TEAMBUILDING DAMES 1 en H
zo 24 
"Dieren wordt wakker toer
zo 24 
OEFENWEDSTRIJD DAMES 1 -
di 26 
workshop CS+ scheidsrecht
vr 15 
Sjors Sportief Doesburg
vr 15 
SilverCup Dames 1 - Bully
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Maureen Bokdam - Dames 1 Silver Cup
2. Sander Schenkels - H Vet A
3. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
4. Maureen Bokdam - D1
5. Jasper Breevoort - JC1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 2 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 9 maart 2019
Tijd T/U Team Tegen team
- Uit Jongens E8 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward J8E1
- Uit Meisjes E3 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward ME8

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zon 17 feb - zon 3 mrt - zat 9 mrt - zon 10 mrt - zat 16 mrt - zon 17 mrt - zat 23 mrt - zon 24 mrt -


laat schema zien voor  

23 maart | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MA2   12761   NMHC Nijmegen MA7

40 

    uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MB2   14010   AHC Velp MB5

20 

    uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MC1   16255   DHV MC5

35 

    uit    route    
MD1   17255   Voorster Hockeyclub Twello MD3

30 

    uit    route    
 
JB1   11336   Apeldoorn JB3

30 

13:15  14:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
MA1   14833   HHC Haackey MA1

55 

13:20  15:15  uit    route    
 
JD1   15641   HCQZ JD1

 

09:00  10:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Laurie te Vaanholt en Anne Wolbers
 
MC2   16233   Westerduiven MC3

 

10:45  11:30  thuis  Veld 2    
 
JC1   15291   Union JC3

 

10:45  11:45  thuis  Veld 1    
 
MB1   13225   HCOIJ MB1

 

12:30  13:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Sander Schenkels en Martijn van Elk


23 maart | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JF1   18852   MHC Bemmel 800 JF1

30 

07:45  08:45  uit    route    
   KNHB: Veld 4a  
Let op: Uittenue mee!   
 
ME2   19563   Hockey Vereniging Zevenaar M8E2

20 

08:40  09:30  uit    route    
   KNHB: Veld 2CD  
ME3   19982   WMHC Avanti ME2

50 

08:10  09:30  uit    route    
 
JE8   18081   Doetinchemse Hockey Club J8E1

25 

10:05  11:00  uit    route    
 
ME1   19260   HCM Arnhem M8E4

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Charel Dolman en Juliƫt Huhnholz
MF1   20877   HCM Arnhem MF4

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Marije Klarenbeek en Merlijn van der Meer