Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

zo 17 
Dames 1 - Don Quishoot D
vr 22 
TEAMBUILDING DAMES 1 en H
zo 24 
"Dieren wordt wakker toer
zo 24 
OEFENWEDSTRIJD DAMES 1 -
di 26 
workshop CS+ scheidsrecht
vr 15 
Sjors Sportief Doesburg
vr 15 
SilverCup Dames 1 - Bully
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Maureen Bokdam - Dames 1 Silver Cup
2. Sander Schenkels - H Vet A
3. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
4. Maureen Bokdam - D1
5. Jasper Breevoort - JC1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 2 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 9 maart 2019
Tijd T/U Team Tegen team
- Uit Jongens E8 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward J8E1
- Uit Meisjes E3 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward ME8

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zon 17 feb - zon 3 mrt - zat 9 mrt - zon 10 mrt - zat 16 mrt - zon 17 mrt - zat 23 mrt - zon 24 mrt -


laat schema zien voor  

16 maart | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JC1   15265   M.H.C. Oosterbeek JC3

20 

    uit    route    
 
MB1   13186   NMHC Nijmegen MB4

40 

    uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MD1   17199   HC Kampen MD2

50 

09:25  11:00  uit    route    
MC2   16086   MHCBeuningen MC3

35 

10:40  12:00  uit    route    
MA2   12793   MHC Bemmel 800 MA5

30 

14:45  15:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JD1   15591   M.H.C. Oosterbeek JD3

 

09:00  10:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Wessel Bakhuis en Joep Klarenbeek
 
MC1   16155   Apeldoorn MC5

 

11:00  11:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Linde Dettmers en Eva Eikelenboom
 
JB1   11459   AHC Velp JB2

 

12:15  13:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Robertjan Brok en Pieter Riemer
 
MB2   13910   Hockey Club Druten MB3

 

12:45  13:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Jos Wortelboer en Paul Brok
MA1   14832   Hockey Club Twente MA2

 

14:15  15:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Frans Bruning en Tim Bergman


16 maart | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ME1   19169   MHC EDE M8E1

30 

    uit    route    
MF1   21578   HCM Arnhem MF8

30 

09:15  10:15  uit    route    
 
JF1   18881   HCM Arnhem JF2

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Jelmer Meijer en Gijs Kramer
 
ME2   19300   Doetinchemse Hockey Club M8E3

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Madelief Boehmer en Femke Bosveld
 
JE8   18075   AHC Velp J8E2

 

10:45  11:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Isis Feltmann en Elvira Butter