Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

vr 22 
WIJNAVOND MHC DIEREN
za 23 
Teambuilding JD1
vr 29 
Teambuilding Dames 1
wo 15 
Vergadering wedstrijdsecr
vr 13 
SJORS SORTIEF
vr 13 
SJORS SPORTIEF
za 14 
BITJE HAPPEN BIJ MHC DIER
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Robine Köhnen - MC1
2. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
3. Elona Oliekan - MA1
4. Maureen Bokdam - D1
5. Joël Kuipers - H1SC
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 23 nov - zon 24 nov - zat 30 nov - zon 1 dec - zat 7 dec - zon 8 dec - zon 15 dec - zat 4 jan -


laat schema zien voor  

30 november | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MA1   10702   WMHC MA3

35 

08:40  10:15  uit    route    
MC1   12244   HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MC3

30 

12:00  13:15  uit    route    
MB1   11835   Union MB7

30 

14:15  15:45  uit    route    
 
JB1   10169   MHCZutphen JB2

20 

15:30  16:20  uit    route    
 
MD1   12812   HCOIJ MIX MD2

 

09:15  10:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Frans Bruning en Paul Brok
 
JD1   10484   Doetinchemse Hockey Club JD1

 

11:00  11:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Vonne Grijpma en Inge den Hoed
 
MC2   12393   THCC De Kromhouters MC3

 

12:00  12:45  thuis  Veld 2    
Fluiten: Isabelle Smits en Marije Klarenbeek
 
JC1   10297   NMHC Nijmegen JC3

 

13:00  13:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Pieter Riemer en Sophie Kip
 
MA2   11150   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MA4

 

14:45  15:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Jos Wortelboer en Udo Welling


30 november | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MF1   9502   Hockey Vereniging Zevenaar MF2

20 

08:55  09:45  uit    route    
   KNHB: Veld 2A  
 
JE6   8384   Hockey Vereniging Zevenaar J8E1

20 

09:10  10:00  uit    route    
   KNHB: Veld 3CD  
 
ME8-1   8813   AHC Velp M8E3

20 

09:05  10:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JF1   8633   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JF2

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Femke Bosveld en Isis Feltmann
 
ME6-1   9108   AHC Velp M6E2

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Noor de Vries en Amy Kleinhuis
MF2   9637   HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MF4

 

10:30  11:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Minke Taal en Fenna Tulfer
ME8-2   8786   Union M8E4

 

10:45  11:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Margot Vastenburg en Elisa Blom