Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

vr 22 
WIJNAVOND MHC DIEREN
za 23 
Teambuilding JD1
vr 29 
Teambuilding Dames 1
wo 15 
Vergadering wedstrijdsecr
vr 13 
SJORS SORTIEF
vr 13 
SJORS SPORTIEF
za 14 
BITJE HAPPEN BIJ MHC DIER
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Robine Köhnen - MC1
2. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
3. Elona Oliekan - MA1
4. Maureen Bokdam - D1
5. Joël Kuipers - H1SC
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 23 nov - zon 24 nov - zat 30 nov - zon 1 dec - zat 7 dec - zon 8 dec - zon 15 dec - zat 4 jan -


laat schema zien voor  

23 november | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JC1   10278   Apeldoorn JC3

30 

09:05  10:05  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
JD1   10467   HCOB - Hockeyclub Overbetuwe JD2

30 

12:15  13:30  uit    route    
 
MC2   12370   MHC Wijchen MC5

45 

12:00  13:30  uit    route    
MA2   11142   MHC Wijchen MA2

45 

14:15  15:30  uit    route    
MD1   12762   WMHC MD3

35 

14:25  15:45  uit    route    
MC1   12224   MHC Bemmel 800 MC5

 

09:15  10:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Jinke Gilissen en Merlijn van der Meer
 
JB1   10159   Voorster Hockeyclub Twello JB1

 

11:15  11:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Georgine Gerritsen en Sophie Beumer
 
MB1   11819   M.H.C. Oosterbeek MB4

 

12:30  13:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Pieter Riemer en Tessa Koenders
MA1   10692   Westerduiven MA1

 

14:15  15:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Paul Brok en Frans Bruning


23 november | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JF1   8580   AHC Velp JF1

20 

08:10  09:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
ME6-1   9267   MHCZutphen M6E1

20 

08:10  09:00  uit    route    
MF2   9639   Doetinchemse Hockey Club MF4

25 

09:20  10:15  uit    route    
ME8-2   8898   HCQZ M8E2

45 

09:05  10:20  uit    route    
ME8-1   8777   HCM Arnhem M8E4

 

09:25  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Cedric Bos en Beau van Dijk
MF1   9446   WMHC MF3

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Wessel Bakhuis en Leonardo de Boer
 
JE6   8281   WMHC J8E1

 

10:30  11:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Anne Bodt en Isabelle Hoogink