Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Agenda

vr 05 
Bockbieravond
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
2. Sander Schenkels - H Vet A
3. Jasper Breevoort - JC1
4. Joost Koning - JB1
5. Stan Hillenaar - H Vet B
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 29 sep - zon 30 sep - zat 6 okt - zon 7 okt - zon 14 okt - zat 27 okt - zon 28 okt - zat 3 nov -


laat schema zien voor  

29 september | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MA2   2920   MHC Bemmel 800 MA3

30 

09:30  10:30  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MC1   3956   HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MC5

30 

10:30  11:45  uit    route    
 
JC1   2224   Doetinchemse Hockey Club JC2

25 

11:20  12:45  uit    route    
 
MB1   3390   HCOIJ MB2

40 

12:20  14:00  uit    route    
 
JB1   2051   MHC Bemmel 800 JB1

30 

16:45  17:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
JD1   2631   MHC Bemmel 800 JD1

 

09:00  10:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Beau Bruins en Eva Coolen
 
MD1   4988   WMHC MD3

 

11:00  11:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Georgine Gerritsen en Jinke Gilissen
MC2   3950   MHCZutphen MC6

 

12:15  13:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Annika Gilissen en Isabelle Hoogink
MB2   3339   NMHC Nijmegen MB7

 

12:45  13:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Femke Kamperman en Tessa Koenders
MA1   2917   HC Zwolle MA7

 

14:45  15:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Edzard Borneman en Martijn van Elk


29 september | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JF1   475   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JF3

30 

08:45  09:45  uit    route    
   KNHB: Veld 1C  
 
ME1   1053   HCM Arnhem ME2

30 

09:15  10:15  uit    route    
MF1   1413   WMHC MF3

35 

09:25  10:30  uit    route    
ME2   8993   HCM Arnhem ME5

 

    thuis     
ME3   985   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward ME8

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Linde Dettmers en Eva Eikelenboom
 
JE8   61   HCM Arnhem J8E2

 

11:00  11:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Madelief Boehmer en Femke Bosveld