Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Agenda

za 16 
Slotdag Jongste Jeugd
za 16 
Slotdag & ALV
vr 29 
Jeugdhockeykamp 2018
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Evelien Roos - D3
2. Maureen Bokdam - D1 zaal
3. Debbie Roeloffzen - D3 zaal
4. Robine Köhnen - MD1
5. Sander Schenkels - H Vet A
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 26 mei - zon 27 mei - zat 2 jun - zon 3 jun - zat 9 jun - zon 10 jun - zon 17 jun -


laat schema zien voor  

9 juni | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MC1   16567   MHC Wijchen MC3

45 

11:00  12:30  uit    route    
MD1   23501   NMHC Nijmegen MD4

40 

11:35  13:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MB2   15036   HCM Arnhem MB4

30 

14:15  15:30  uit    route    
MA2   12835   HCM Arnhem MA4

30 

15:30  16:30  uit    route    
MD2   23416   M.H.C. Oosterbeek MD4

 

08:45  09:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Marijse Butter en Eva Eikelenboom
MC2   16504   MHC Wijchen MC5

 

10:15  11:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Lieke Winter en Annika Gilissen
MB1   15040   HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MB2

 

11:30  12:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Nicole Koers en Marit van Berkel
MA1   13719   HC Zwolle MA3

 

13:00  14:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Lars Jongejan en Geert van Weelden
 
JC1   23543   Doetinchemse Hockey Club JC1

 

13:30  14:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Robertjan Brok en Nadine Curré
JD1   22198   WMHC JD2

 

14:30  15:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Femke Kamperman en Sophie Klein Heerenbrink


9 juni | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JE2   18892   DHV JE1

35 

07:55  09:00  uit    route    
JF1   19252   MHC EDE JF1

30 

08:45  09:45  uit    route    
 
ME1   21140   MHC EDE ME3

 

09:00  09:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Imke Kamperman en Isa Weustink
MF2   22028   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MF4

 

09:00  09:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Madelief Boehmer en Mickey Giesbers
MF1   22018   WMHC MF3

 

09:45  10:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Han Oldeman en Jelle Gerritsen
 
JE8   18523   Doetinchemse Hockey Club J8E1

 

10:00  10:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Georgine Gerritsen en Isabelle Hoogink
 
ME8-1   20060   NMHC Nijmegen M8E4

 

11:30  12:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Jurre Middelburg en Koen Vossebeld