Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Agenda

za 16 
Slotdag Jongste Jeugd
vr 22 
ALV
vr 29 
Jeugdhockeykamp 2018
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Evelien Roos - D3
2. Maureen Bokdam - D1 zaal
3. Debbie Roeloffzen - D3 zaal
4. Sander Schenkels - H Vet A
5. Robine K√∂hnen - MD1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 12 mei 2018
Tijd T/U Team Tegen team
- Uit Meisjes F2 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MF6

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 21 apr - zon 22 apr - zon 6 mei - zat 12 mei - zon 13 mei - zat 26 mei - zon 27 mei - zat 2 jun -


laat schema zien voor  

2 juni | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MC2   16462   Hockey Club Druten MC2

40 

    uit    route    
MD2   23364   MHC Bemmel 800 MD6

30 

10:30  11:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MA1   13625   EHV Enschede MA2

65 

13:55  16:00  uit    route    
MB1   14900   Union MB4

30 

14:30  16:00  uit    route    
MC1   16472   HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MC3

 

08:45  09:30  thuis  Veld 1    
MD1   23391   WMHC MD5

 

10:15  11:00  thuis  Veld 1    
 
JC1   12549   Westerduiven JC1

 

10:30  11:30  thuis  Veld 2    
JD1   22335   HC Ares JD2

 

11:30  12:30  thuis  Veld 1    
 
MA2   12830   NMHC Nijmegen MA7

 

12:30  13:00  thuis  Veld 2    
MB2   14945   MHC Wijchen MB5

 

13:15  14:00  thuis  Veld 1    


2 juni | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MF2   21941   HCM Arnhem MF4

30 

    uit    route    
ME8-1   20038   MHC EDE M8E2

30 

09:00  10:00  uit    route    
ME1   21109   Hockey Vereniging Zevenaar ME5

20 

10:10  11:00  uit    route    
   KNHB: veld 2A  
MF1   21920   HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MF6

30 

10:00  11:00  uit    route    
 
JE8   18512   WMHC J8E2

35 

10:10  11:15  uit    route    
JE2   18863   Zutphen JE2

 

09:00  09:30  thuis  Veld 2    
JF1   19225   Hockey Vereniging Zevenaar JF1

 

09:00  09:30  thuis  Veld 2    
 
MF3   21316   HCM Arnhem MF7

 

09:45  10:15  thuis  Veld 2