Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Agenda

za 16 
Slotdag Jongste Jeugd
vr 22 
ALV
vr 29 
Jeugdhockeykamp 2018
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Evelien Roos - D3
2. Maureen Bokdam - D1 zaal
3. Debbie Roeloffzen - D3 zaal
4. Sander Schenkels - H Vet A
5. Robine K√∂hnen - MD1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 12 mei 2018
Tijd T/U Team Tegen team
- Uit Meisjes F2 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MF6

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 21 apr - zon 22 apr - zon 6 mei - zat 12 mei - zon 13 mei - zat 26 mei - zon 27 mei - zat 2 jun -


laat schema zien voor  

26 mei | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MD2   23199   AHC Velp MD3

20 

09:10  10:15  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JC1   12526   Hockey Club Twente JC3

60 

11:45  13:45  uit    route    
JD1   22311   NMHC Nijmegen JD3

40 

12:50  14:30  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
MC2   16286   Union MC7

30 

14:45  16:00  uit    route    
MD1   23283   Doetinchemse Hockey Club MD3

 

08:45  09:30  thuis  Veld 1    
MC1   16369   NMHC Nijmegen MC5

 

10:15  11:00  thuis  Veld 1    
MB1   14826   Westerduiven MB3

 

11:30  12:30  thuis  Veld 1    
MB2   14850   MHCBeuningen MB4

 

12:15  13:00  thuis  Veld 2    
MA1   13579   MHC EDE MA2

 

13:00  14:00  thuis  Veld 1    


26 mei | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ME8-1   19912   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward M8E5

30 

    uit    route    
MF3   23555   MHC Bemmel 800 MF3

30 

08:15  09:15  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JE8   18461   HCOB - Hockeyclub Overbetuwe J8E2

30 

09:15  10:15  uit    route    
 
ME1   20981   WMHC ME4

35 

09:10  10:15  uit    route    
 
JE2   18827   HC Epse JE2

 

09:00  09:30  thuis  Veld 2    
 
MF1   21874   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MF5

 

09:45  10:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Liz Melis
MF2   21884   M.H.C. Oosterbeek MF2

 

10:30  11:00  thuis  Veld 2    
 
JF1   19201   HCM Arnhem JF1

 

11:15  11:45  thuis  Veld 2