Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Agenda

za 16 
Slotdag Jongste Jeugd
vr 22 
ALV
vr 29 
Jeugdhockeykamp 2018
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Evelien Roos - D3
2. Maureen Bokdam - D1 zaal
3. Debbie Roeloffzen - D3 zaal
4. Sander Schenkels - H Vet A
5. Robine K√∂hnen - MD1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 12 mei 2018
Tijd T/U Team Tegen team
- Uit Meisjes F2 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MF6

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 21 apr - zon 22 apr - zon 6 mei - zat 12 mei - zon 13 mei - zat 26 mei - zon 27 mei - zat 2 jun -


laat schema zien voor  

12 mei | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JD1   22249   HCM Arnhem JD2

30 

07:30  09:00  uit    route    
 
MD1   23172   AHC Velp MD2

20 

09:10  10:15  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MC1   16231   AHC Velp MC5

20 

10:55  12:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MB1   14680   NMHC Nijmegen MB7

40 

14:20  16:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MB2   14729   THCC De Kromhouters MB4

45 

14:45  16:15  uit    route    
MA1   13488   HC Ares MA2

30 

16:00  17:30  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MD2   23128   Union MD4

 

08:45  09:30  thuis  Veld 1    
MC2   16221   MHC Wijchen MC4

 

11:45  12:30  thuis  Veld 1    
MA2   12823   AHC Velp MA3

 

13:30  14:00  thuis  Veld 1    


12 mei | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MF2   21819   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MF6

30 

    uit    route    
* AFGELAST *
 
JF1   19180   THCC De Kromhouters JF1

45 

08:45  10:00  uit    route    
JE2   18789   GoorseMHC JE1

45 

09:00  10:15  uit    route    
   KNHB: Veld 2C  
Let op: Uittenue mee!   
 
ME1   20940   HCM Arnhem ME6

 

09:00  09:30  thuis  Veld 2    
MF1   21853   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MF7

 

09:00  09:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Liz Melis
MF3   23551   HCM Arnhem MF9

 

09:45  10:15  thuis  Veld 2    
 
JE8   18451   MHCBeuningen J8E2

 

10:00  10:30  thuis  Veld 2    
 
ME8-1   19876   MHCBeuningen M8E1

 

11:30  12:00  thuis  Veld 2