Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Agenda

za 16 
Slotdag Jongste Jeugd
vr 22 
ALV
vr 29 
Jeugdhockeykamp 2018
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Evelien Roos - D3
2. Maureen Bokdam - D1 zaal
3. Debbie Roeloffzen - D3 zaal
4. Sander Schenkels - H Vet A
5. Robine K√∂hnen - MD1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 12 mei 2018
Tijd T/U Team Tegen team
- Uit Meisjes F2 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MF6

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 21 apr - zon 22 apr - zon 6 mei - zat 12 mei - zon 13 mei - zat 26 mei - zon 27 mei - zat 2 jun -


laat schema zien voor  

21 april | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MC2   16105   MHCBeuningen MC4

35 

10:25  11:45  uit    route    
 
JC1   12467   EHV Enschede JC1

65 

11:25  13:30  uit    route    
 
MD2   23009   MHC Wijchen MD4

45 

12:30  14:00  uit    route    
MA2   12820   THCC De Kromhouters MA2

45 

15:00  16:15  uit    route    
 
JD1   22233   NMHC Nijmegen JD5

 

08:30  09:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Vera Welling en Anne Bodt
 
MD1   23067   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MD4

 

10:15  11:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Mathilde Brok en Merle Dettmers
MC1   16163   NMHC Nijmegen MC6

 

10:45  11:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Luca Campo en Linde Dettmers
MB1   14612   MHC EDE MB3

 

11:30  12:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Dirk Simonis en Femke Kamperman
MB2   14660   WMHC MB5

 

12:15  13:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Joost Suurenbroek en Jos Wortelboer
MA1   13439   Doetinchemse Hockey Club MA1

 

13:00  14:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Frans Bruning en Maureen Bokdam


21 april | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ME1   20864   M.H.C. Oosterbeek ME1

20 

08:10  09:00  uit    route    
MF1   21751   MHC EDE MF1

30 

08:45  09:45  uit    route    
 
JE8   18418   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward J8E3

30 

10:00  11:00  uit    route    
   KNHB: Veld 1cd  
 
ME8-1   19802   HCM Arnhem M8E4

30 

10:30  11:30  uit    route    
MF3   23549   WMHC MF4

35 

10:25  11:30  uit    route    
 
JE2   18755   HC Ares JE2

 

09:00  09:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Isabelle Smits en Noor Bakhuis
JF1   19153   WMHC JF1

 

09:00  09:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Merlijn van der Meer en Priska Vugts
 
MF2   21739   AHC Velp MF2

 

09:45  10:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Evie Snel en Fenna Tulfer