Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

vr 30 
Wijnavond MHC Dieren
do 13 
Algemene ledenvergadering
di 01 
Nieuwjaarstraining
zo 03 
Senioren trimmers toernoo
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Maureen Bokdam - Dames 1 Silver Cup
2. Sander Schenkels - H Vet A
3. Stan Hillenaar - H Vet B
4. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
5. Elona Oliekan - MB1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 17 nov - zon 18 nov - zat 24 nov - zon 25 nov - zat 1 dec - zon 16 dec - zon 6 jan - zon 20 jan -


laat schema zien voor  

24 november | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MC1   4585   AHC Velp MC3

20 

07:55  09:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JD1   11812   MHC Bemmel 800 JD2

30 

08:15  09:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
MD1   14560   Hockey Club Druten MD2

40 

11:05  12:30  uit    route    
MA2   12662   HCQZ MA2

30 

14:15  15:15  uit    route    
 
JC1   2422   NMHC Nijmegen JC5

40 

13:50  15:30  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
MB2   14114   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MB7

30 

16:00  17:15  uit    route    
MC2   4598   Lochemse Hockey Club MC4

 

09:15  10:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Jelmer Meijer en Hanna Zwiers
 
JB1   11458   MHC Wijchen JB2

 

10:45  11:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Pieter Riemer en Jeroen de Maar
 
MB1   13218   Union MB3

 

12:30  13:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Paul Brok en Isabel Nederhoed
MA1   14830   Westerduiven MA2

 

14:15  15:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Edzard Borneman en Geert van den Bosch


24 november | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MF1   10742   AHC Velp MF1

20 

08:10  09:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
ME1   10416   HCM Arnhem ME2

30 

09:15  10:15  uit    route    
 
JF1   9471   HCQZ JF1

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Wessel Bakhuis en Beau van Dijk
 
ME3   10240   Doetinchemse Hockey Club ME4

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Pieter-bas Hoogsteen en Joep Klarenbeek
ME2   10235   THCC De Kromhouters ME2

 

10:30  11:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Elona Oliekan en Charel Dolman
 
JE8   14901   HCM Arnhem J8E2

 

11:00  11:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Elisa Blom en Merlijn van der Meer