Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Agenda

vr 05 
Bockbieravond
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
2. Sander Schenkels - H Vet A
3. Jasper Breevoort - JC1
4. Joost Koning - JB1
5. Stan Hillenaar - H Vet B
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 29 sep - zon 30 sep - zat 6 okt - zon 7 okt - zon 14 okt - zat 27 okt - zon 28 okt - zat 3 nov -


laat schema zien voor  

6 oktober | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JD1   2661   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JD2

30 

08:45  10:15  uit    route    
 
MD1   5076   Hockey Vereniging Zevenaar MD2

20 

10:40  11:45  uit    route    
MC2   4037   Lochemse Hockey Club MC4

30 

11:15  12:30  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MA1   2972   MHCZutphen MA3

20 

13:10  14:00  uit    route    
MB2   3425   HC Ares MB5

30 

13:15  14:30  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MC1   4048   AHC Velp MC3

 

09:15  10:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Noor Bakhuis en Sophie Beumer
 
JC1   2247   NMHC Nijmegen JC5

 

10:45  11:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Donna de Bruin en Marijse Butter
JB1   2093   HCM Arnhem JB2

 

12:45  13:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Rob Smit en Fleur Feltmann
 
MB1   3470   Union MB5

 

12:30  13:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Imme van Roosmalen en Maaike Riemer
MA2   2961   Hockey Club Druten MA3

 

14:45  15:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Sophie Klein Heerenbrink en Charlotte Bakker


6 oktober | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JE8   103   MHCZutphen J8E2

20 

08:10  09:00  uit    route    
 
ME2   1315   HCOIJ MIX E2

40 

07:50  09:00  uit    route    
 
JF1   443   Hockey Vereniging Zevenaar JF1

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Wessel Bakhuis en Beau van Dijk
 
MF1   1361   MHC EDE MF3

 

10:30  11:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Pieter-bas Hoogsteen en Joep Klarenbeek
ME1   982   M.H.C. Oosterbeek ME1

 

11:00  11:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Joost Koning en Gijs Kramer
ME3   986   HCM Arnhem ME6

 

11:30  12:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Jurre Middelburg en Jelmer Meijer