Wedstrijden quicklinks

Teams

Agenda

za 14 
Vrijwilligeravond
ma 23 
COACHAVOND D11-A
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Evelien Roos - D3
2. Sander Schenkels - H Vet A
3. Robine Köhnen - MD1
4. Isabel Nederhoed - MB1
5. Bibi Gierman - MD2
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 23 sep - zon 24 sep - zat 30 sep - zon 1 okt - zat 7 okt - zon 8 okt - zat 14 okt - zon 15 okt -


laat schema zien voor  

23 september | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MD2   4197   HCQZ MD3

30 

10:00  11:15  uit    route    
MA1   2749   Union MA4

30 

11:00  12:30  uit    route    
MB1   3280   M.H.C. Oosterbeek MB4

20 

13:40  15:00  uit    route    
MA2   2913   MHC Bemmel 800 MA2

30 

15:00  16:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MD1   4468   HC Epse MD1

 

08:15  09:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Hieke Wagter en Hanna Zwiers
MC2   3891   Union MC8

 

09:45  10:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Beau Bruins en Donna de Bruin
MC1   3604   NMHC Nijmegen MC5

 

11:15  12:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Beau Ritsma en Frans Bruning
 
JD1   2666   HC Zwolle JD5

 

12:30  13:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Robertjan Brok en Lausan Eikelenboom
JC1   2489   Lochemse Hockey Club JC1

 

14:15  15:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Udo Welling en Ella Laumen
 
MB2   3322   Hockey Club Druten MB3

 

16:15  17:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Martijn Knoop en Estelle Aalders


23 september | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JF1   638   HCM Arnhem JF1

30 

09:30  10:30  uit    route    
 
MF1   1992   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MF5

30 

09:45  10:45  uit    route    
MF2   2015   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MF7

30 

09:45  10:45  uit    route    
 
JE1   464   NMHC Nijmegen JE2

 

09:45  10:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Selina van Capel en Anne Bodt
 
ME1   1294   HCM Arnhem ME3

 

09:45  10:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Marije Klarenbeek en Juliët Huhnholz
 
JE2   461   Zutphen JE2

 

10:45  11:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Laurie te Vaanholt en Liz Melis
 
ME8-1   870   Zutphen M8E3

 

11:45  12:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Anne Wolbers en Meghann Nieskens