Wedstrijden quicklinks

Teams

Agenda

ma 01 
Nieuwjaarstraining
za 03 
Opening nieuw complex MHC
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Evelien Roos - D3
2. Bibi Gierman - MD2
3. Lotte Berndsen - MD2
4. Robine K√∂hnen - MD1
5. Jasper Breevoort - JD1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 25 nov - zon 26 nov - zat 2 dec - zon 3 dec - zat 9 dec - zon 10 dec - zat 16 dec - zon 17 dec -


laat schema zien voor  

25 november | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JC1   12270   Union JC2

30 

09:15  10:45  uit    route    
 
MD1   17094   MHC EDE MD4

30 

11:15  12:30  uit    route    
MC2   15458   MHC Wijchen MC4

45 

12:45  14:15  uit    route    
   KNHB: Sproeien voor ws  
MA2   12795   NMHC Nijmegen MA7

40 

14:20  15:30  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MC1   15545   AHC Velp MC5

 

  08:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Laurie te Vaanholt en Sophie Klein Heerenbrink
MD2   17025   WMHC MD6

 

  10:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Tessa Koenders en Noa Verdoni
MB2   14090   THCC De Kromhouters MB4

 

  11:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Merel Bakker en Izabelle Koers
 
JD1   12749   AHC Velp JD2

 

  13:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Estelle Aalders en Femke Kamperman
 
MB1   14043   NMHC Nijmegen MB7

 

  14:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Lausan Eikelenboom en Merle Dettmers
MA1   13067   HC Ares MA2

 

  16:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Ilse Klijnsma en Jeroen de Maar


25 november | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ME8-1   10028   MHC EDE M8E2

30 

07:45  08:45  uit    route    
   KNHB: veld AB  
 
JE2   9614   AHC Velp JE2

20 

08:10  09:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
MF1   10949   M.H.C. Oosterbeek MF3

20 

08:10  09:00  uit    route    
 
JF1   9802   THCC De Kromhouters JF1

45 

08:45  10:00  uit    route    
 
ME1   10422   Doetinchemse Hockey Club ME3

 

  09:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Isabelle Smits en Evie Snel
MF2   11077   MHC EDE MF1

 

  09:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Charel Dolman en Vonne Grijpma