Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

za 29 
Opening Hockeyseizoen MHC
do 17 
DELS activiteiten
vr 30 
Bockbieravond MHC Dieren
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Robine Köhnen - MC1
2. Minke Taal - MA2 Zaal
3. Elona Oliekan - MA1
4. Maureen Bokdam - D1
5. Joël Kuipers - H1SC
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

 Trainingsschema   maandag 13 juli 2020   05:42
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 Jongens D1 Joël Kuipers V1 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D1 Boris van Mierlo V1 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes C2 Joël Kuipers V1 - CD Vanaf 18:00 uur zelf warmlopen op veld 2
18:45 - 20:00 Jongens C1 Boris van Mierlo V1 - AB Vanaf 18:30 uur zelf warm lopen op veld 2
19:30 - 20:45 Meisjes C1 Joël Kuipers V1 - CD Vanaf 19:15 uur zelf warm lopen op veld 2
20:00 - 21:30 Jongens B1 Boris van Mierlo V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens E1 V1
16:00 - 17:00 Jongens F1 Boris van Mierlo V1
17:00 - 18:00 Meisjes E8-1 V1
17:00 - 18:00 Meisjes E8-2 V1
17:00 - 18:00 Meisjes E8-3 Boris van Mierlo V1
17:00 - 18:00 Meisjes F1 V1
17:00 - 18:00 Meisjes F2 V1
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Max Verhagen V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Sandra den Hoed V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Yvette Pieper V2 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Max Verhagen V1 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 John van Noort V1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 Jongens C1 Sandra den Hoed V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens D1 Ridder van Hemel V1 - CD
20:00 - 22:00 trimmers woensdag Trainingsgroep V2 - AB Giel Cals en Roel Feltmann
20:00 - 22:00 Dames 2 Yvette Pieper V1 - CD
20:00 - 22:00 Veterinnen A Jeroen Gerritsen V1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Sandra den Hoed V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Joël Kuipers V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Ridder van Hemel V1 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Joël Kuipers V2 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Sandra den Hoed V1 - AB
20:30 - 22:00 Veteranen A Max Verhagen V1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Benjamins V1
16:00 - 17:00 Jongens E1 V1
16:00 - 17:00 Jongens F1 Boris van Mierlo V1
17:00 - 18:00 Meisjes E8-1 V1
17:00 - 18:00 Meisjes E8-2 V1
17:00 - 18:00 Meisjes E8-3 Boris van Mierlo V1
17:00 - 18:00 Meisjes F1 V1
17:00 - 18:00 Meisjes F2 V1
18:00 - 19:00 Dames 1 Max Verhagen V2
18:30 - 20:00 Jongens B1 Joël Kuipers V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Boris van Mierlo V1 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Max Verhagen V1 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 John van Noort V1 - CD
20:30 - 22:00 Papahockey Trainingsgroep V2 - AB
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 trimmers zondag Trainingsgroep V1