Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

vr 02 
EERSTE TRAINING DAMES 1
vr 16 
OEFENWEDSTRIJD DAMES 1
zo 18 
OEFENWEDSTRIJD DAMES 1 -
za 24 
Opening seizoen 2019/2020
zo 25 
OEFENWEDSTRIJD DMES 1 - A
vr 30 
OEFENWEDSTRIJD DAMES 1 -
zo 01 
Drieluik Heren Veteranen
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Maureen Bokdam - Dames 1 Silver Cup
2. Minke Taal - MB2
3. Sander Schenkels - H Vet A
4. Stan Hillenaar - H Vet B
5. Maureen Bokdam - D1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

 Trainingsschema   dinsdag 23 juli 2019   06:43
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:30 Meisjes D1 Boris van Mierlo V2 - AB
18:45 - 20:00 Jongens B1 Joël Kuipers V1 - AB Om 18.30 zelf warming-up
18:45 - 19:45 Meisjes C2 Louise Wiersma V1 - CD zelf warming up van 18.30 uur tot 18.45 uur
19:45 - 21:00 Meisjes B1 Louise Wiersma V1 - CD van 19.30 uur tot 19.45 uur zelf warming up
20:00 - 21:00 Meisjes A2 Joël Kuipers V1 - AB Om 19.45 zelf warming-up
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens F1 Jeroen Gerritsen V1 Carrousseltraining
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Jeroen Gerritsen V1 Carrousseltraining
17:00 - 18:00 Jongens E8 Jeroen Gerritsen V1 Carrousseltraining
17:00 - 18:00 Meisjes E1 (8tal) Jeroen Gerritsen V1 Carrousseltraining
17:00 - 18:00 Meisjes E2 (8tal) Jeroen Gerritsen V1 Carrousseltraining
17:00 - 18:00 Meisjes E3 (6tal) Jeroen Gerritsen V1 Carrousseltraining
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Sandra den Hoed V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Jeroen Gerritsen V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Joël Kuipers V1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 Sandra den Hoed V2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 Jeroen Gerritsen V1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 Jongens B1 Sandra den Hoed
Max Verhagen
V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Louise Wiersma
Sandra den Hoed
V1 - CD Sandra en Louise geven om de week training aan JC1
18:30 - 20:00 Jongens D1 Ridder van Hemel V1 - AB
20:00 - 21:30 Veterinnen A Adriaan Knopper V1 - CD
20:15 - 21:45 trimmers woensdag Trainingsgroep V2 - AB voor de nieuwe instromers is er vanaf 20.15 uur een trainer beschikbaar om de basisbeginselen van hockey te leren
20:15 - 21:45 Dames 1 Max Verhagen V1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Ridder van Hemel V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Inge den Hoed
Minke Taal
V1 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes D1 Sandra den Hoed V1 - CD
19:00 - 20:00 keeperstraining HALOKS Trainingsgroep V2 - CD Hans van Loon
19:15 - 20:30 Meisjes B1 Ridder van Hemel V2 - AB Om 19.00 uur zelf warming-up
19:45 - 21:00 Meisjes A1 Sandra den Hoed V1 - CD Om 19.30 zelf warming-up
20:30 - 21:30 Meisjes A2 Joël Kuipers V2 - AB Om 20.15 zelf warming-up
20:30 - 22:00 Veteranen A Max Verhagen V1 - AB
20:30 - 22:00 Veteranen B V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Benjamins V1 Carrousseltraining
16:00 - 17:00 Jongens F1 Jeroen Gerritsen V1 Carrousseltraining
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Jeroen Gerritsen V1 Carrousseltraining
17:00 - 18:00 Jongens E8 Jeroen Gerritsen V1 Carrousseltraining
17:00 - 18:00 Meisjes E1 (8tal) Jeroen Gerritsen V1 Carrousseltraining
17:00 - 18:00 Meisjes E2 (8tal) Jeroen Gerritsen V1 Carrousseltraining
17:00 - 18:00 Meisjes E3 (6tal) Jeroen Gerritsen V1 Carrousseltraining
18:00 - 19:00 Keepers D/C Joël Kuipers V2 - AB
18:15 - 19:30 Jongens D1 Jeroen Gerritsen V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Boris van Mierlo V1 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes B2 Melvin Simonis V2 - CD
19:00 - 20:00 Keepers A/B Joël Kuipers V2 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Thijs van den Brink V1 - CD
20:00 - 22:00 Heren 1 Jeroen Gerritsen V1 - AB
20:30 - 21:45 Papahockey Trainingsgroep V2 - AB
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 trimmers zondag Trainingsgroep V1 - AB