Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

za 03 
Teambijeenkomst JC1 en JC
vr 09 
Teambijeenkomst MB2
za 04 
Opening Hockeyseizoen MHC
za 04 
Bitje happen
za 18 
PUBQUIZ in het clubhuis
za 02 
Bitje happen
za 09 
MHC Dieren BOCKBIERAVOND
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Armel Karsten - JC
2. Maurits Pijnenburg - JC
3. Stijn Bosveld - JC
4. Maureen Bokdam - D 2
5. Armel Karsten - JC1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 19 juni 2021
Tijd T/U Team Tegen team
13:30 Thuis Meisjes C1 GoorseMHC MC2MIX

Voorzitter Email sturen naar Voorzitter  
Clinics   
Jeroen Gerritsen  coordinator   
Communicatie   
Joost Suurenbroek  Foto aanwezig coordinator   
Mathilde van Wijk  commissielid   
Externe betrekkingen   
Interne organisatie   
Radboud van Hemel  coordinator   
Ledenondersteuning   
Ledenwerving   
Jos Wortelboer  coordinator   
Rosa Campo  commissielid   
Normen en waarden   
Marijn van der Velden  Foto aanwezig coordinator   
Sponsorcommissie  Email sturen naar Sponsorcommissie  
Jos Wortelboer  coordinator   
Rob Smit  commissielid   
Strategiecommissie   
Radboud van Hemel  coordinator   
Jan de Jong  commissielid   
Marijn van der Velden  Foto aanwezig commissielid   
Arend Boogert  commissielid   

Secretaris Email sturen naar Secretaris  
Manuela Grubesic  bestuurslid   
Contractbeheer   
Ledenadministratie   
Frans Bruning  coordinator   
LISA   
Bram van der Meer  Foto aanwezig coordinator   

Penningmeester Email sturen naar Penningmeester  
Frans Bruning  bestuurslid   
Begroting & Exploitatie   
Boekhouding   
Facturatie   

Jeugd Technische Zaken Email sturen naar Jeugd Technische Zaken  
Jhon Campo  bestuurslid   
Arbitragecommissie  Email sturen naar Arbitragecommissie  
Arend Boogert  coordinator   
Pieter Riemer  Foto aanwezig commissielid   
Jongste Jeugd   
Krista Post  Foto aanwezig coordinator   
Junioren   
Materialen   
Sander Schenkels  coordinator   
Selectiecommissie   
Technische commissie   
Wedstrijdsecretariaat   
Irene Rouwenhorst  coordinator   
Zaalhockeycommissie  Email sturen naar Zaalhockeycommissie  
Sandra den Hoed  coordinator   
Judith Langkamp  commissielid   

Senioren Technische Zaken Email sturen naar Senioren Technische Zaken  
Arbitragecommissie  Email sturen naar Arbitragecommissie  
Frans Bruning  coordinator   
Arthur van Werkhooven  commissielid   
Indeling en selectie teams   
Materialen   
Sander Schenkels  coordinator   
Maureen Bokdam  commissielid   
Technische commissie   
Trimhockey   
Paul Brok  Foto aanwezig coordinator   
Wedstrijdsecretariaat   
Maarten Feltmann  Foto aanwezig coordinator   
Zaalhockeycommissie  Email sturen naar Zaalhockeycommissie  
Sandra den Hoed  coordinator   
Judith Langkamp  commissielid   

Accomodatie  
Jan de Jong  bestuurslid   
Clubhuis   
Evenementen   
Sander Werkman  coordinator   
Exploitatiecommissie  Email sturen naar Exploitatiecommissie  
Paul Brok  Foto aanwezig coordinator   
Rudi Klein Heerenbrink  commissielid   
Martin Bakker  commissielid   
Anke Oldeman  commissielid   
Ron Gelderman  commissielid   
Velden   

Jeugdhockeykamp  
Michiel Kroon  bestuurslid   
Manuela Grubesic  commissielid   
Martijn Knoop  Foto aanwezig commissielid   

Nieuwbouw  
Peter Lokhorst  commissielid   
Huib Schot  Foto aanwezig commissielid   
Adriaan Knopper  Foto aanwezig bestuurslid